Kategoriler
Genel

Tür ırkçı

Ama bir şey görmek ister misin? Eğer televizyon izliyorsanız reklamlarda eşcinsel zenci adamlar. Çok orantısız bir şekilde imo'yu temsil ediyorlar. Arkadaşımın bunu fark ettiğimi söyledim ve sonra öpüşme dudes çift öpüşme siyah olduğunu söyledi. Elbette öyleydi. Bununla hiçbir sorunum yok, sadece bu kadar kapalı yüzde bilge ve garip imo, yani çocukların eşcinsel siyah erkekleri düzenli olarak görmelerini istemedikçe

Gönderen … ducatiramsey
[Bağlantı] [Yorum]

“Tür ırkçı” için 11 yanıt

Erzincan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-03-2020 02:09:06

Diyarbakır merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-03-2020 05:25:48

Aydın merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, teşekkürler 13-03-2020 15:13:08

Bilecik merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-03-2020 14:11:46

Burdur merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 21-03-2020 01:24:44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir