Turuncu, yeni siyah, tahmini programlamadır

Mahkumlar, masaların üzerinde durarak barışçıl bir protesto düzenler ve yardımcılara onları aşağı çekip götürmeleri emredilir. Bir gardiyan, bir mahkumla uğraşırken, bir kriz sırasında bir başkası ona saldırmak için gelir, bu yüzden diğerini yere düşürür ve saldırıya karşı kendini savunur. Yerdeki mahkum, sırtüstü dizinden dolayı boğulma nedeniyle öldü.

PR tahliyesinden sonra, mahkumların adından bahsetmeyince isyan çıkar ve cinayetin bir kaza olduğunu söyledi.

Hapishanedeki siyah topluluk (çoğunlukla en iyi arkadaşı) gardiyan için adalet için bastırdı, bu yüzden mahkumu öldürdü (işini yapıyor ve saldırıya uğramasına rağmen). Bir pr adamını rehin tutuyorlar ve ismini söylemesi ve gardiyanın onu öldürdüğünü söylemesi için internette bir video yayınlamaya zorluyorlar.

Asıl mesele bu ama fark ettiğim başka küçük şeyler de var.

Hapishanedeki ırklar ayrılıyor.

Beyazlar kayıtsız, kendi endişeleri olan, keş ya da naziler olarak gösteriliyor.

İspanyollar, diğer mahkumlara karşı kendilerini öne sürdükleri çoğunluk olarak çok agresif olarak gösteriliyor. Uyuşturucu kaçakçılığı yapmaya başlarlar.

Siyahlar, yaşamakla baskı altında kalmak arasında gidip gelir, kişi Yahudi olur.

“Turuncu, yeni siyah, tahmini programlamadır” üzerine 13 yorum

1. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım inan ki hoşuma gitti, şukuladım 06-10-2020 14:20:11

2. Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, sağolun 06-10-2020 14:21:20

3. Mardin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa valla iyi, şukuladım 06-10-2020 21:17:57

4. Nevşehir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-10-2020 22:52:43

5. Samsun dan kimler var. Turuncu, yeni siyah, tahmini programlamadır . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 46

6. Isparta dan kimler var. Turuncu, yeni siyah, tahmini programlamadır . Selam herkese sayfa cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 357

7. Şırnak dan kimler var. Turuncu, yeni siyah, tahmini programlamadır . Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 254

8. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 22-10-2020 11:47:42

9. Zonguldak dan kimler var. Turuncu, yeni siyah, tahmini programlamadır . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 36

Yorum yapın