Bunu yapmak için Demokrat düşünce kuruluşlarına ve PolitiFact ve CNN gibi süper paketlere güvenemeyeceğimiz için, Biden’ın tüm tutmayan vaatlerinin bir listesini tutacağız ..

2020 yılında joe biden söz “Başkanlık kampanyasında sosyal medyada dezenformasyonun yayılmasına katılmamak – derin sahte videoların kullanılmasını reddetmek de dahil – sentetik sosyal medya hesapları ve rakiplere saldırmak için bot ağları.”

Bu kel yüzlü bir yalandı. Ve kanıtım var

Joe yayarak BAŞLADI kampanyasını teklif etti twitter üzerinden dezenformasyon

Bu iddiayı tekrarladı 100 defadan fazla

Kampanyasına sosyal medyada dezenformasyon yayarak başladığı gerçeği

O da trol çiftliklerinden yararlandı

Ve Başkan kozunun üzerinde oynanmış bir video yayınladı

Aslında Joe Biden tarihteki diğer adaylardan daha fazla yalan söyledi .. ve dezenformasyonu yaymak için sosyal medyayı rutin olarak silahlandırıyor ve komplo teorileri

İşte daha fazlası

Asgari ücreti artıracağına söz verdi.

Kampanya sırasında – Biden asgari ücreti 15 $ / saate çıkarmak için bastırdı.

Öğrenci kredisi borcunun hafifletilmesi

Bir destekçi, etkinlik sırasında kendisine “Yönetiminizin önerdiği 10000 $ potansiyelinin ötesinde öğrenci kredisi bağışlamasına ihtiyacımız var” dedi. “En az 50.000 $ ‘a ihtiyacımız var. Bunun olması için ne yapacaksınız?”

“Bunu yapmayacağım” diye cevapladı Biden açıkça (ve biraz da sert bir şekilde).

2000 $ ‘lık Teşvik Kontrolleri “hemen postalanacak

artık ikili seçildi ve politikaları Kongre’de ilerlemeye başladı. Biden Yönetimi tarafından sunulan 1,9 trilyon dolarlık COVID yardım planı, Amerikan toplumunun esasen her sektörü için bir dizi parasal kurtarma planı içeriyor. Bununla birlikte, dahil olmayan, vatandaşlar için orijinal 2000 $ ‘lık teşvik çeki.

img_0.30875328846842004.jpg

Trump Yönetimi, Aralık 2020’de 600 dolarlık teşvik kontrollerini geçtikten sonra – Biden, değeri 1400 dolar ekleyerek tamamlama planını sunarak değerle ilgili küçümsemesini dile getirdi. Muhtemel seçmenlerin kabaca% 78’i – siyasi bir ankete göre – 2000 $ ‘lık teşvik çekleri lehine oy kullandı ve çoğunlukla da almayı bekledikleri şey buydu. Aslında – Ocak ayında Gürcistan senatosundaki ikinci turları desteklemek için son bir çabada – Joe Biden, üç ayrı kez 2000 dolarlık teşvik çeklerinin dağıtımından bahsettiği bir konuşma yaptı. Başkanın yardım planının aslında 1400 dolar anlamına geldiğinin ortaya çıkması – daha önce belirtilmemiş bir miktar – halkın kargaşasına yol açtı.

Orta Doğu’daki ‘Sonsuz Savaşları’ bitirin

Ortadoğu ülkelerinin Amerikan askeri işgalinin sona ermesi, Amerikan emperyalizminin gerileme yolunda atılan ilk adım olacaktır. Biden’ın askeri planlarının tek bir amacı olduğu iddia edildi: Orta Doğu’daki ‘Sonsuz Savaşları’ sona erdirmek. Biden Yönetimi de şiddeti yalnızca son çare olarak kullanmaya çalışıyor – ancak sanki kendilerini son çare bulmuş gibi görünüyorlar.

25 Şubat Perşembe günü ABD ordusu, Suriye’de İran destekli bir milis grubu kalesi olduğu düşünülen bir binaya insansız hava aracı saldırısı düzenledi. Sayı şu anda 22 tahmini ölüme denk geliyor. Hareket, askeri harekatın kongre onayını bozduğunu savunan çok sayıda kongre Demokratından tepki aldı ve bunu anayasaya aykırı bir eylem yaptı.

Çocuk Göçmen Gözaltına Son

Gözaltı merkezlerinde göçmen muamelesiyle ilgili iğrenç hikayelere tepki olarak – Biden Yönetimi, gözaltı süresine de kısıtlamalar getirme niyetiyle kar amacı güden gözaltı merkezlerini sona erdirme sözü verdi. Trump yönetimi sırasında tepki alan bir gözaltı tesisi – Teksas’taki Carrizo Springs – Biden yönetimi altında yeniden açıldı. Düzenleme ve çocuk bakımı ruhsatlandırma eksikliğine rağmen, çocuk akını gözaltı merkezi olarak kullanıldığı için eleştirildi. Ancak – göçmen çocukların bu tesiste gözaltına alınmasına çoktan başlandı.

Kilit taşı Pipeli’yi öldürmek

Biden, Mayıs ayında CNBC’de göreve gelir gelmez onu öldürmeyeceğine söz verdiği başıboş bir röportajda “Keystone’a başından beri karşıyım” dedi. “Birincisi, kapatmayacağım

İlk gününde Biden, Keystone XL projesi.

Bannin çatlatma

Biden, benzer şekilde, petrolün kırılmasını yasaklamayacağına söz verdi. Bunu defalarca söyledi.

Bir kez daha, ilk gününde federal topraklarda yeni petrol ve gaz kiralamalarını yasaklayan bir idari emir imzaladı.

Tüm bu yalanlar – yine de – Biden’ın kampanyasının ana odağına kıyasla soluk; yani – Başkan Trump’ın COVID0-19’un yayılmasını durdurma planı olmadığı ve yaptı. Dahası – bu planı göreve geldiği ilk gün uygulayacaktı. Biden Ağustos ayında “Bunca zamandan sonra – Başkanın hala bir planı yok -” dedi. “Evet. Eğer başkanınız olursam – 1. Günde – Mart ayından beri belirlediğim ulusal stratejiyi uygulayacağız.” Bu plan hakkında hiç durmadan tweet attı. Göreve gelmeden günler önce – Biden, bir kez yaparsa planının “pandeminin seyrini değiştireceğine” söz verdi. Kelimenin tam anlamıyla bir hafta sonra – gerçi – görevdeyken – Biden “önümüzdeki birkaç ay içinde salgının gidişatını değiştirmek için yapabileceğimiz hiçbir şey olmadığını” itiraf etti.

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 137

2. Selam herkese web siten inan ki iyi, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 345

4. Balıkesir dan kimler var. Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste . Selam herkese web siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 400

5. Bu konu : ” Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 227

6. Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler

7. Ardahan merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-04-2021 20:06:44

8. Bu konu : ” Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , memo – 159

9. Muğla merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 18-04-2021 04:53:46

10. Bu konu : ” Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 32

11. Bu konu : ” Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 148

12. Bu konu : ” Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, saolun , hatice – 289

13. Bu konu : ” Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz güzel, tebrikler , ali – 368

14. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

15. Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

16. selamun aleyküm siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Denizli merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 08-06-2021 02:47:04

18. Gürbüz Reply

Mrb web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 11

20. Sivas dan kimler var. Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste . Merhabalar siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 287

21. Bu konu : ” Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha hayran edici, tebrikler , ali – 319

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle çok iyi, saolun , elif yılmaz – 468

23. Bu konu : ” Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, sağolun , ali – 326

24. Burdur dan kimler var. Tutmayan vaatlerden oluşan sürekli bir liste . Mrb web siten ciddiyim hayran edici, sağolun , Aylin – 182

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link