“Tutuklamalar” ın Kanıtlarını Destekleme

Pekala, ilk olarak “Trump’ın gitmeye hazır binlerce mühürlü iddianamesi var” oldukça adil bir şekilde getirildi. Ancak, bu denizaltı tesadüflere de inanacak biri değil.

Bu nedenle, aşağıdaki bağlantı Kaliforniya hapishanelerinde birkaç Hollyweird aktörünün isimlerine ve yaşlarına sahip olan birkaç kişiyi listeler.

https://www.disclose.tv/t/are-arrests-taking-place-within-the-us/18206

gönderen … Wesley832
[comments]

““Tutuklamalar” ın Kanıtlarını Destekleme” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” “Tutuklamalar” ın Kanıtlarını Destekleme ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 342

2. Edirne dan kimler var. “Tutuklamalar” ın Kanıtlarını Destekleme . Selam bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 423

3. Malatya dan kimler var. “Tutuklamalar” ın Kanıtlarını Destekleme . Slm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , – 121

4. Edirne dan kimler var. “Tutuklamalar” ın Kanıtlarını Destekleme . Merhabalar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 470

5. Bu konu : ” “Tutuklamalar” ın Kanıtlarını Destekleme ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle çok güzel, tebrikler , doruk – 391

6. Bu konu : ” “Tutuklamalar” ın Kanıtlarını Destekleme ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , – 361

7. Bu konu : ” “Tutuklamalar” ın Kanıtlarını Destekleme ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 154

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link