TUTUKLUK: Bir Yaşlı Beyaz Adam grubu olan Adalet Sisteminin bir ” gösterisi ”

Gönderim Beyanı: ABD adalet sistemi, bir denge ölçeği tutan eski bir kör-katlanmış özneyi gösteren ” ONUR ” ile görüntülenir ”. Bu maskaralığın hiçbir yerinde bu ideal hediye yok. Şimdi 2. bir suçlama davası, ABD adalet sisteminin olduğu yozlaşmış boşluğu dünyaya göstermek için başkanlık ediyor.

{bloomberg izniyle}: Donald Trump ve Benjamin Netanyahu masum olduklarını söyle. Eski ABD başkanının avukatları dün, kendisinin suçlama anayasaya aykırıdır, bir ayaklanmayı kışkırttığını inkar etti. Senato’daki duruşması bugün başlıyor. Ve iddia edilen bir suçtan yargılanan ilk İsrail lideri olan Netanyahu, yolsuzluk davasının devamında suçsuz olduğunu iddia etti. karmaşayı reddetmek Yıllarca süren siyasi kargaşanın temelini oluşturan.

The People VS The Justice System: ELITES kararı.

“TUTUKLUK: Bir Yaşlı Beyaz Adam grubu olan Adalet Sisteminin bir ” gösterisi ”” üzerine 15 yorum

1. Ankara dan kimler var. TUTUKLUK: Bir Yaşlı Beyaz Adam grubu olan Adalet Sisteminin bir ” gösterisi ” . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 465

2. Erzurum dan kimler var. TUTUKLUK: Bir Yaşlı Beyaz Adam grubu olan Adalet Sisteminin bir ” gösterisi ” . Merhaba herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 211

3. Kocaeli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-02-2021 20:41:20

4. Bu konu : ” TUTUKLUK: Bir Yaşlı Beyaz Adam grubu olan Adalet Sisteminin bir ” gösterisi ” ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki güzel, sağolun , – 11

5. Batman dan kimler var. TUTUKLUK: Bir Yaşlı Beyaz Adam grubu olan Adalet Sisteminin bir ” gösterisi ” . Selamın aleyküm sayfan valla iyi, sağolun , mehmet – 325

6. Kilis merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 09-02-2021 22:38:42

7. Karaman merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-02-2021 00:01:55

8. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 04:56:35

9. Bu konu : ” TUTUKLUK: Bir Yaşlı Beyaz Adam grubu olan Adalet Sisteminin bir ” gösterisi ” ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 269

10. Bu konu : ” TUTUKLUK: Bir Yaşlı Beyaz Adam grubu olan Adalet Sisteminin bir ” gösterisi ” ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim iyi, saolun , ziya – 134

11. Bu konu : ” TUTUKLUK: Bir Yaşlı Beyaz Adam grubu olan Adalet Sisteminin bir ” gösterisi ” ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 254

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link