Bu yüzden, 2020’deki harika tuvalet kağıdı serisinden önce sadık bir tuvalet kağıdı kullanıcısıyım veya öyleydim. Tercih ettiğim marka cottonelle idi. Bu markayı kullanmanın ardındaki sebep, siz onu kullanmayı bitirdikten sonra mikroskobik kalıntıları “klişe çöpü” geride bırakmamasıydı.

Marka sadık bir kullanıcı olarak, pamuklu yerine (veya kıtlık kalktığından beri üretilen pamukel) kalitesinin önemli ölçüde yokuş aşağı gittiğini fark ettim. Şimdi, kullanımdan sonra büyük miktarda döküntü bırakıyor, silerken ürünü düzenli olarak yırttığım ve şimdi salgın öncesi üründen çok daha hızlı bir rulodan geçerken çarşafların mukavemeti önemli ölçüde azaldı.

Ya tuvalet kağıdı sıkıntısının bir kısmı, üreticilerin, eski ürünlerden hiçbirine sahip olmadan, ürünlerin kalitesini değiştirebilmeleri için tüm depolarda üründen kurtulmaksa? “Madeni para sıkıntısı” gibi, şirket tarafından daha fazla ürün taşımak için yaratılan sahte bir kıtlıktı. Ve gıda üreticilerinde gördüğümüz shrinkonomi gibi, bir ürünün fiyatını koruyan ancak bir bütün olarak daha az sağlayan, kağıt eşya üreticileri de kalitesiz ürün üretiyor ve bunu orijinali gibi veriyor.

Yeniden stokladıklarından beri satın alabildiğim ilk altı paketimden beri beni rahatsız ediyor. Bunu markamla fark ettim. Sizinkini fark ettiniz mi? Lütfen bana haber ver.

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Tuvalet Kağıdı Yetersizliği ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 407

2. Aksaray merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun 23-12-2020 18:15:23

3. Bolu dan kimler var. Tuvalet Kağıdı Yetersizliği . Selam herkese web siten inan ki iyi, şukuladım , mehmet – 262

4. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

5. Mersin merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten ciddiyim güzel, sağolun 04-01-2021 02:08:41

6. Kocaeli merkezden ben . Selam paylaşımın süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 04-01-2021 04:57:50

7. Bartın merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok iyi, sağolun 11-01-2021 18:46:23

8. Bu konu : ” Tuvalet Kağıdı Yetersizliği ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 479

9. Çankırı dan kimler var. Tuvalet Kağıdı Yetersizliği . Selam bu web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 331

10. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Tuvalet Kağıdı Yetersizliği . Selam siten valla hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 213

11. Bu konu : ” Tuvalet Kağıdı Yetersizliği ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, saolun , Aylin – 44

12. Bu konu : ” Tuvalet Kağıdı Yetersizliği ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ziya – 439

13. Bu konu : ” Tuvalet Kağıdı Yetersizliği ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 222

14. Bu konu : ” Tuvalet Kağıdı Yetersizliği ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 417

15. Bu konu : ” Tuvalet Kağıdı Yetersizliği ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 166

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link