Kime: enquiries@tvlicensing.co.uk

Telefon hatlarınız ve web siteniz sıcak çöp olduğundan ve bbc’nin yaptığı aşağılayıcı programlar kadar kötü olduğu için size e-posta göndermeye başvurmam gerekiyor.

Bu e-posta, şimdiye kadar TV izlemediğim için 22 xxxxx street bd13 xxx’in TV lisansı gerektirmediğini size bildirmek için gönderilmiştir. aslında o saçmalığı izlemek için bana para ödemek zorunda kalacaksın.

ayrıca, temsilcilerinizden hiçbirinin mülkümde tekrar olmasını istemiyorum, dolayısıyla zımni erişim haklarınız kaldırılır.

lütfen bu e-postanın alındığını onaylayın

şimdiden teşekkürler

sahte ad 22 xxxxxxxxx sokak bd13 xx8

Mülkünüze / evinize gelen insanları ve şirketleri durdurabileceğinizi biliyor muydunuz?

Herkesin kapınızı çalmak için zımni bir erişim hakkı vardır. ancak ima edilen hakkı resmi olarak kaldırırsanız. onlar sizin mülkünüze gelmeyecekler. ya da yaparlarsa, saldırgan bir şekilde ihlal ederler. : D

3 tür izinsiz giriş vardır

İzinsiz giriş tek başına bir medeni hukuk meselesidir, yani polisin sizi bunun için tutuklama yetkisi yoktur; polis yine de toprak sahiplerinin izinsiz girenleri araziden kaldırmasına yardımcı olabilir.

İzinsiz giriş, bir başkasına ait araziye onların izni olmadan giriyor veya mülk koyuyor.

Bir yere girmek için ‘zımni izniniz’ varsa – örneğin halkın üyelerine açık bir dükkan – o zaman bina sahibi veya temsilcisi tarafından ayrılmanız istenene kadar izinsiz giriş yapmazsınız. Bir dükkanda bu genellikle bir yöneticidir, ancak polis memuru olmamalıdır. Bunu yapmazsanız, ev sahibi tarafından bir hukuk mahkemesine götürülebilirsiniz (‘dava edilebilir’). Ağırlaştırılmış İzinsiz Giriş

Ağırlaştırılmış izinsiz giriş cezai bir suçtur, bu yüzden tutuklanabilirsiniz.

Ağırlaştırılmış izinsiz giriş yapmak için iki şey yapıyor olmalısınız:

Trespassing
Intentionally obstructing, disrupting, or intimidating others from carrying out ‘lawful activities’.

Buna ek olarak, kıdemli bir polis memuru, ağırlaştırılmış izinsiz girişe karıştığına inanılan herhangi bir kişiye ülkeyi terk etmesini emretme yetkisine sahiptir; Polis memurunun emri verdikten sonra ayrılmayı reddederlerse veya söz konusu araziye üç ay içinde dönerlerse, bu ek bir suçtur.

Azami ceza 3 ay hapis veya 2500 sterlin para cezası veya her ikisidir. İlk kez suç işleyenler muhtemelen 200 – 300 sterlin arasında para cezası alacaklardır.

Suçlu izinsiz giriş de vardır – Ceza ihlali, birinin ruhsat veya ayrıcalık olmadan orada olduğunu bilerek bir yere girmeyi veya orada kalmayı içerir

Author

67 Comments

1. Erzurum merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 15-09-2020 18:02:10

2. Muğla merkezden ben Emine. Slm sayfanız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-09-2020 18:12:09

3. Merhaba siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. Siirt merkezden ben ali. Selam sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 23-09-2020 15:02:02

5. Bursa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 01-10-2020 21:56:07

6. Karabük merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın yeminle mükemmel, saolun 02-10-2020 11:19:29

7. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

8. Şırnak dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 285

9. Batman dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Merhaba paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 412

10. Bilecik dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, sağolun , Aylin – 216

11. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 124

12. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, teşekkürler

13. Artvin dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 191

14. Van dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Slm paylaşımın inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 239

15. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 433

16. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 29

17. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 396

18. Ardahan merkezden ben memo. Selam paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 06-12-2020 14:09:52

19. Çanakkale dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 183

20. selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, sağolun

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 434

22. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Slm siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-12-2020 22:17:32

23. Kahramanmaraş dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Selam paylaşım harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 300

24. Nevşehir dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 327

25. Çorum dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . selamun aleyküm web siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 88

26. Giresun dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden güzel, saolun , – 20

27. Yalova dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Mrb paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sağolun , doruk – 492

28. Afyon dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, tebrikler , banu – 357

29. Merhabalar web siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

30. Merhaba web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

31. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden çok güzel, saolun , ali – 4

32. Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

33. Van merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-03-2021 03:41:22

34. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 110

35. Selamlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, sağolun

36. Kütahya dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, saolun , ziya – 396

37. Merhaba web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

38. Kastamonu merkezden ben mehmet. Slm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-04-2021 11:42:33

39. Bayburt dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . selamun aleyküm sayfan inan ki güzel, face de paylaştım , banu – 269

40. Rize dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 327

41. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 174

42. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , gaye – 5

43. Elazığ merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım 30-04-2021 21:13:10

44. Muş merkezden ben . Slm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-05-2021 00:53:13

45. İzmir dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 72

46. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-05-2021 03:26:55

47. Malatya dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Merhaba sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 35

48. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 295

49. Eskişehir dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Selamlar sayfanız vallaha mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 470

50. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

51. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım , Emine – 276

52. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden çok güzel, tebrikler , doruk – 242

53. Trabzon merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 18:37:34

54. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 264

55. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 74

56. Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 08:36:13

57. Çankırı merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 01:07:03

58. Merhaba herkese siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

59. Adıyaman dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 417

60. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 401

61. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz güzel, sağolun , ahmet – 486

62. Bu konu : ” tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım , memo – 364

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link