tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere)

Kime: enquiries@tvlicensing.co.uk

Telefon hatlarınız ve web siteniz sıcak çöp olduğundan ve bbc’nin yaptığı aşağılayıcı programlar kadar kötü olduğu için size e-posta göndermeye başvurmam gerekiyor.

Bu e-posta, şimdiye kadar TV izlemediğim için 22 xxxxx street bd13 xxx’in TV lisansı gerektirmediğini size bildirmek için gönderilmiştir. aslında o saçmalığı izlemek için bana para ödemek zorunda kalacaksın.

ayrıca, temsilcilerinizden hiçbirinin mülkümde tekrar olmasını istemiyorum, dolayısıyla zımni erişim haklarınız kaldırılır.

lütfen bu e-postanın alındığını onaylayın

şimdiden teşekkürler

sahte ad 22 xxxxxxxxx sokak bd13 xx8

Mülkünüze / evinize gelen insanları ve şirketleri durdurabileceğinizi biliyor muydunuz?

Herkesin kapınızı çalmak için zımni bir erişim hakkı vardır. ancak ima edilen hakkı resmi olarak kaldırırsanız. onlar sizin mülkünüze gelmeyecekler. ya da yaparlarsa, saldırgan bir şekilde ihlal ederler. : D

3 tür izinsiz giriş vardır

İzinsiz giriş tek başına bir medeni hukuk meselesidir, yani polisin sizi bunun için tutuklama yetkisi yoktur; polis yine de toprak sahiplerinin izinsiz girenleri araziden kaldırmasına yardımcı olabilir.

İzinsiz giriş, bir başkasına ait araziye onların izni olmadan giriyor veya mülk koyuyor.

Bir yere girmek için ‘zımni izniniz’ varsa – örneğin halkın üyelerine açık bir dükkan – o zaman bina sahibi veya temsilcisi tarafından ayrılmanız istenene kadar izinsiz giriş yapmazsınız. Bir dükkanda bu genellikle bir yöneticidir, ancak polis memuru olmamalıdır. Bunu yapmazsanız, ev sahibi tarafından bir hukuk mahkemesine götürülebilirsiniz (‘dava edilebilir’). Ağırlaştırılmış İzinsiz Giriş

Ağırlaştırılmış izinsiz giriş cezai bir suçtur, bu yüzden tutuklanabilirsiniz.

Ağırlaştırılmış izinsiz giriş yapmak için iki şey yapıyor olmalısınız:

Trespassing
Intentionally obstructing, disrupting, or intimidating others from carrying out ‘lawful activities’.

Buna ek olarak, kıdemli bir polis memuru, ağırlaştırılmış izinsiz girişe karıştığına inanılan herhangi bir kişiye ülkeyi terk etmesini emretme yetkisine sahiptir; Polis memurunun emri verdikten sonra ayrılmayı reddederlerse veya söz konusu araziye üç ay içinde dönerlerse, bu ek bir suçtur.

Azami ceza 3 ay hapis veya 2500 sterlin para cezası veya her ikisidir. İlk kez suç işleyenler muhtemelen 200 – 300 sterlin arasında para cezası alacaklardır.

Suçlu izinsiz giriş de vardır – Ceza ihlali, birinin ruhsat veya ayrıcalık olmadan orada olduğunu bilerek bir yere girmeyi veya orada kalmayı içerir

“tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere)” üzerine 12 yorum

1. Erzurum merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 15-09-2020 18:02:10

2. Bursa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 01-10-2020 21:56:07

3. Karabük merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın yeminle mükemmel, saolun 02-10-2020 11:19:29

4. Şırnak dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 285

5. Batman dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . Merhaba paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 412

6. Bilecik dan kimler var. tv lisansınızı iptal edin, işte nasıl yapılacağı. ve ayrıca sizi rahatsız etmelerini önleyin. (İngiltere) . merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, sağolun , Aylin – 216

Yorum yapın