Televizyon, haber kanalındaki çalışma sırasında açık ve kaç kez “corona virüs” “covid 19” “kısıtlamalarından” vb. Bahsettiklerini bile sayamıyorum.

Kelimenin tam anlamıyla bir iyileşme şansı umuduna bir an bile değil, sadece kötü …

Herkes televizyonu kapatır kendine bir iyilik yap 🤟🏻

Gönderen … Ryobioneplus
[comments]

Author

40 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 325

2. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. Muş merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 11-02-2021 16:21:43

4. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 371

5. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. Slm web siteniz inanki çok iyi, sağolun , banu – 66

6. Nevşehir dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Merhabalar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 245

7. Bitlis dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Mrb sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 318

8. Karaman dan kimler var. TV’de korku tacirliği . selamun aleyküm paylaşım cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 136

9. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, saolun , emin – 243

10. Elazığ dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Slm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 109

11. Gaziantep dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Slm web siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ali – 221

12. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 175

13. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Merhaba herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 46

14. Trabzon dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Selam web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , emin – 451

15. Selamlar bu web sitesi vallaha güzel, teraziye tıkladım

16. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 11-02-2021 20:50:52

17. selam arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, teşekkürler

18. Isparta dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Slm paylaşım harbiden güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 251

19. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

20. Artvin dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Merhaba sayfan valla iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 472

21. Aksaray merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi harbiden çok güzel, tebrikler 18-02-2021 09:41:02

22. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

23. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler , hatice – 390

24. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim mükemmel, saolun

25. Bolu merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-03-2021 14:12:53

26. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, tebrikler , Emine – 279

27. Elazığ dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Merhaba web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 234

28. Antalya merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-03-2021 23:33:38

29. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi güzel, şukuladım , banu – 413

30. Gaziantep dan kimler var. TV’de korku tacirliği . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 118

31. Erzurum dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Selamlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 421

32. Iğdır dan kimler var. TV’de korku tacirliği . selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 455

33. Aydın dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Selamlar siten valla hoşuma gitti, teşekkürler , – 198

34. Erzurum merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, şukuladım 03-05-2021 02:15:10

35. Isparta dan kimler var. TV’de korku tacirliği . selamun aleyküm siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 3

36. Sivas dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, sağolun , ahmet – 367

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link