TV’de korku tacirliği

Televizyon, haber kanalındaki çalışma sırasında açık ve kaç kez “corona virüs” “covid 19” “kısıtlamalarından” vb. Bahsettiklerini bile sayamıyorum.

Kelimenin tam anlamıyla bir iyileşme şansı umuduna bir an bile değil, sadece kötü …

Herkes televizyonu kapatır kendine bir iyilik yap 🤟🏻

Gönderen … Ryobioneplus
[comments]

“TV’de korku tacirliği” üzerine 24 yorum

1. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 325

2. Muş merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 11-02-2021 16:21:43

3. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 371

4. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. Slm web siteniz inanki çok iyi, sağolun , banu – 66

5. Nevşehir dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Merhabalar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 245

6. Bitlis dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Mrb sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 318

7. Karaman dan kimler var. TV’de korku tacirliği . selamun aleyküm paylaşım cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 136

8. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, saolun , emin – 243

9. Elazığ dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Slm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 109

10. Gaziantep dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Slm web siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ali – 221

11. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 175

12. Düzce dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Merhaba herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 46

13. Trabzon dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Selam web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , emin – 451

14. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 11-02-2021 20:50:52

15. Isparta dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Slm paylaşım harbiden güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 251

16. Artvin dan kimler var. TV’de korku tacirliği . Merhaba sayfan valla iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 472

17. Bu konu : ” TV’de korku tacirliği ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler , hatice – 390

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link