Okuduğum hiçbir MSM Kaynağı, MRNA aşısının herhangi bir yan etkisini listelememiştir. MSM’den okuduğum her şey endişelenmeyin, “aşıdan değil” diyor. Bu sadece bir anormallik.

Ve bu uyuşturucu reklamlarına gerçekten dikkat ederseniz, yan etkilerden bazıları benim de uğraşmak istemediğim şeyler. Sanki orijinal acıya sadık kalmayı tercih ederim. Çünkü asıl dert, bu bokun yan etkilerinden daha iyidir. İntihar düşüncesinden komşularınızı öldürme isteğine, depresyona, uykuluğa kadar her şey. Neden Aşı Olsun reklamları herhangi bir yan etkiyi listelemiyor? Bu hala bir ilaçtır ve sağlığınıza olası zararları listelemeniz gerekir.

Ve yine de değiller. Acil Durum Onayı herhangi bir yönergeye uymaları gerekmediği anlamına mı geliyor? Çünkü bana öyle geliyor.

… Xianb1 tarafından gönderildi
[comments]

Author

12 Comments

1. Kırıkkale dan kimler var. TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. . Merhaba herkese siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 373

2. Merhaba herkese siten harbiden güzel, twitter da paylaştım

3. Selamlar siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

4. Bu konu : ” TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 241

5. Düzce merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın inan ki iyi, şukuladım 14-03-2021 00:28:58

6. Çorum merkezden ben ali. Merhabalar web siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-03-2021 21:01:09

7. Antalya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, sağolun 29-03-2021 20:11:57

8. Kocaeli dan kimler var. TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. . Slm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 201

9. Muğla merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 21-04-2021 05:18:15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link