Okuduğum hiçbir MSM Kaynağı, MRNA aşısının herhangi bir yan etkisini listelememiştir. MSM’den okuduğum her şey endişelenmeyin, “aşıdan değil” diyor. Bu sadece bir anormallik.

Ve bu uyuşturucu reklamlarına gerçekten dikkat ederseniz, yan etkilerden bazıları benim de uğraşmak istemediğim şeyler. Sanki orijinal acıya sadık kalmayı tercih ederim. Çünkü asıl dert, bu bokun yan etkilerinden daha iyidir. İntihar düşüncesinden komşularınızı öldürme isteğine, depresyona, uykuluğa kadar her şey. Neden Aşı Olsun reklamları herhangi bir yan etkiyi listelemiyor? Bu hala bir ilaçtır ve sağlığınıza olası zararları listelemeniz gerekir.

Ve yine de değiller. Acil Durum Onayı herhangi bir yönergeye uymaları gerekmediği anlamına mı geliyor? Çünkü bana öyle geliyor.

… Xianb1 tarafından gönderildi
[comments]

Author

33 Comments

1. Kırıkkale dan kimler var. TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. . Merhaba herkese siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 373

2. Merhaba herkese siten harbiden güzel, twitter da paylaştım

3. Selamlar siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

4. Bu konu : ” TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 241

5. Düzce merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın inan ki iyi, şukuladım 14-03-2021 00:28:58

6. Çorum merkezden ben ali. Merhabalar web siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-03-2021 21:01:09

7. Antalya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, sağolun 29-03-2021 20:11:57

8. Selam herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

9. selamun aleyküm siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım

10. Kocaeli dan kimler var. TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. . Slm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 201

11. Muğla merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 21-04-2021 05:18:15

12. Aydın merkezden ben ziya. Selam web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-04-2021 02:46:28

13. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Mrb siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 26-04-2021 19:31:27

14. Konya merkezden ben ali. Selam sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-05-2021 04:06:58

15. Mardin dan kimler var. TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, sağolun , gaye – 208

16. Bartın dan kimler var. TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. . Mrb bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 106

17. Bitlis merkezden ben emin. Slm paylaşım inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 13-05-2021 17:18:11

18. Aksaray merkezden ben emin. Selam web siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-05-2021 00:29:00

19. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

20. Hatay merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-06-2021 19:15:47

21. İzmir merkezden ben ali. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 06-06-2021 03:19:31

22. Bu konu : ” TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 373

23. Düzce dan kimler var. TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. . selam arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 423

24. Bu konu : ” TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 365

25. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

26. Bingöl merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 12-07-2021 13:31:58

27. Bursa dan kimler var. TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 168

28. Muğla dan kimler var. TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. . Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 292

29. Tokat dan kimler var. TV’de yayınlanan İlaç Reklamlarında, olası tüm yan etkileri listelemeleri ve doktorunuza danışmaları gerektiğini hiç fark ettiniz mi? Tüm Aşılanmış Reklamlar herhangi bir yan etkiyi listelemez ve sizden doktorunuza danışmanızı istemezler. . Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler , gaye – 498

30. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link