Kategoriler
Genel

TV’lerde garip bir şey varmış gibi hissediyorum

özellikle ne zaman kapalıyken, TV’nin önünde her zaman parlak bir ışık vardır. Ben hiçbir bilim adamı değilim, ancak ışık şirkete bir şekilde fayda sağlamak için kullanıcıyı etkileyecek şekilde TV şirketleri bunu yapmak bir olasılık hissediyorum. Ben amaç ne olacağını hiç bir fikrim yok, ama ben onun uyku programı (eğer ortak birinin yatak odasında, eğer) fuck fuck için kullanılan sanırım bu yüzden daha fazla uyanmak ve daha fazla TV izlemek. ya da belki nöronlarımızı ya da çılgınca bir şeyi uyarmak için radyo dalgaları yayarlar, belki bu r / Showerthoughts

“TV’lerde garip bir şey varmış gibi hissediyorum” için 16 yanıt

Artvin merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 10-05-2020 14:52:03

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-05-2020 04:41:34

Bilecik merkezden ben Emine. Merhaba sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 13-05-2020 12:10:07

Aydın merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 14-05-2020 10:19:00

Kilis merkezden ben Emine. Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 12:03:21

Yalova merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 29-05-2020 10:32:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir