Kategoriler
Genel

TWA Flight 800 hakkında sorular

‘Rona yüzünden hepimizin evimizin içinde kaldığımız düşünüldüğünde, (bence) 1996’da TWA Flight 800 etkinliğini araştırmaya karar verdim ve görmediğim bazı sorularım var.

Ünlü tartışmayı bir kenara bırakıp başka bir şey soralım: Bu bir füze tarafından vurulduysa, o zaman füzeyi kim vurdu? Tek bir füze bir kaza olarak düşünülebilir. Size bu yılın başlarından itibaren İran / Ukrayna uçak olayını sunuyorum. Artan gerilimler, bir yanlış tanımlama, kaşıntılı bir tetik parmağı ve bunun gibi ölümcül bir hata yapıldı. Bana göre, ABD Ordusu’nun bir şekilde bir hedefi yanlış tanıması ve uçağı düşürmesi düşünülebilir. Kesinlikle kafalar yuvarlanacaktı, ama bu doğanın bir kazasının olabileceğini düşünmek anlaşmanın ötesinde değil.

Ancak TWA tanıkları, her biri benzersiz yerlerden kaynaklanan toplam 3 füze gördüğünü bildirdi (sanırım, farklı enlem / boylamlarda deniz seviyesinden 2 ve kıyı şeridinin yakınında veya kıyıdan 1). Bir hedefin bu şekilde üçgenlenmesi bana göre bir tür planlı tüzük anlamına gelir.

Eğer durum buysa … o zaman neden? Ordumuz neden Amerikan vatandaşlarıyla dolu ticari bir uçağı vurmak istiyor? Uçağın geri kalanı ve yolcuları kabul edilebilir teminat zararı olarak değerlendirilen uçuşta Yüksek Değerli Hedef olarak kabul edilebilecek biri var mıydı?

“TWA Flight 800 hakkında sorular” için 8 yanıt

Muş merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-05-2020 07:14:27

Kilis merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:04:36

Balıkesir merkezden ben mehmet. Selam siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:09:30

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:09:35

Isparta merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten vallaha billaha güzel, teşekkürler 21-05-2020 23:17:59

Şırnak merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz valla dikkat çekici, şukuladım 25-05-2020 10:33:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir