Twitter, Reddit ve Instagram gibi çapraz platformlarda ve sitelerde aktif bir sosyal medya kampanyası yürütmüştür; burada ücretli çalışanlar, bunu bilgi kaynağı olarak meşrulaştırmak için ‘tweet’lerden yinelenen içerik yayınlar.

Sonra sansür, kendi Twitter paylaşımlarına bağlanan ve onları silmeye veya yaymaya başlayan Redditor’ların “isabet listesi” ne sahip olduklarından ortaya çıkmaya başladı.

Yani her iki yönde de çalışır …

Algoritma, suçu gerçek bir insandan ziyade steril bir AI ‘varlığına’ atfetmenin uygun bir yoludur. Nürnberg denemeleriyle benzer bir karşılaştırmayı çağrıştırıyor; bu, insanların, kendilerine sadece harici bir otorite figürünün talimatlarını takip etmelerine izin verdiklerinde, rahatsız edici komutlara ne kadar kolay boyun eğdiklerini ortaya çıkarıyor.

Reddit gönderisinin her yerde yarı regualr tweet olarak normalleştirildiğini asla görmeyeceksiniz.

Author

40 Comments

1. Kocaeli dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 357

2. Sinop dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . merhaba arkadaşlar siten valla iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 362

3. Nevşehir dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 81

4. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, saolun 22-02-2021 15:23:39

5. Bu konu : ” Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla iyi, saolun , emin – 42

6. Malatya dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Selamlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 478

7. Şanlıurfa merkezden ben . Merhaba paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-02-2021 03:23:45

8. Balıkesir dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Merhabalar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 332

9. Sinop dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . merhaba arkadaşlar sayfan inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 357

10. Selamlar sayfa harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 470

12. Konya merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 22-03-2021 18:22:03

13. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın harbiden çok iyi, saolun 25-03-2021 00:51:09

14. Ankara merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, şukuladım 13-04-2021 19:39:23

15. Trabzon dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Merhaba web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 354

16. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler 18-04-2021 02:35:44

17. Muğla merkezden ben hatice. Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 19-04-2021 21:06:00

18. Slm siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

19. Hatay dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Selam web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 315

20. Düzce merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-05-2021 23:58:37

21. Merhabalar web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım

22. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-05-2021 22:06:41

23. Osmaniye dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Slm web siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 485

24. Kütahya dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Slm sayfanız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 409

25. Siirt dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Merhabalar paylaşımın valla çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 405

26. Kütahya dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Selamlar siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 381

27. Merhabalar siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

28. Iğdır dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . selamun aleyküm web siten yeminle mükemmel, şukuladım , mehmet – 450

29. Diyarbakır dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Slm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 377

30. Bu konu : ” Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 396

31. Bu konu : ” Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 464

32. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Selamlar siteniz inanki çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 152

33. Çorum merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız cidden güzel, teraziye tıkladım 28-07-2021 13:56:56

34. Ardahan merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız gerçekten iyi, face de paylaştım 31-07-2021 01:22:14

35. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-07-2021 15:27:40

36. Adıyaman merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2021 15:13:20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link