Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı

Twitter, Reddit ve Instagram gibi çapraz platformlarda ve sitelerde aktif bir sosyal medya kampanyası yürütmüştür; burada ücretli çalışanlar, bunu bilgi kaynağı olarak meşrulaştırmak için ‘tweet’lerden yinelenen içerik yayınlar.

Sonra sansür, kendi Twitter paylaşımlarına bağlanan ve onları silmeye veya yaymaya başlayan Redditor’ların “isabet listesi” ne sahip olduklarından ortaya çıkmaya başladı.

Yani her iki yönde de çalışır …

Algoritma, suçu gerçek bir insandan ziyade steril bir AI ‘varlığına’ atfetmenin uygun bir yoludur. Nürnberg denemeleriyle benzer bir karşılaştırmayı çağrıştırıyor; bu, insanların, kendilerine sadece harici bir otorite figürünün talimatlarını takip etmelerine izin verdiklerinde, rahatsız edici komutlara ne kadar kolay boyun eğdiklerini ortaya çıkarıyor.

Reddit gönderisinin her yerde yarı regualr tweet olarak normalleştirildiğini asla görmeyeceksiniz.

“Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı” üzerine 8 yorum

1. Kocaeli dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 357

2. Sinop dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . merhaba arkadaşlar siten valla iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 362

3. Nevşehir dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 81

4. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, saolun 22-02-2021 15:23:39

5. Bu konu : ” Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla iyi, saolun , emin – 42

6. Malatya dan kimler var. Twitter diğerlerinin yanı sıra Reddit’te aktif kaos ajanları için ödeme yaptı . Selamlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 478

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link