Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor

Jena Griswold ve Phil Weiser’den ve bunların Dominion ile olan bağlantılarından ve her ikisi tarafından da Dominion’u Co’da korumak için yapılan eylemlerden bahsediliyor, şu anda biraz sansürleniyor.

Jena, 11/19/20 tarihinde Dominon’un resmi CO SOS web sitesinden 2015 teklifini sildi. İnsanların Twitter’da dikkatini çekti ve onu aradı. 21.11.2020, şu anda Dominion’da çalışan Smartmatic ve Sequoia için çalışan çalışanların özgeçmişlerini kaldıran veya karartan düzeltilmiş ve düzenlenmiş bir sürümü yüklüyor. İlginç çünkü hem Jena hem de Phil 2018’de dar marjlarla seçildiler ve her iki ırkta da düzensiz geç gelen oylar vardı. Ben büyük bir komplo teorisyeni değilim, ama yanlış bir şey yapmadıysanız, neden kamu kayıtlarını kurcalayıp bakmayı reddediyorsunuz? Herkesin herhangi bir medeni düşüncesi veya açıklaması var. Çalışanlara yönelik tehditlerden kaynaklandığını, ancak herhangi bir ayrıntı veremediğini söyledi. Dominion onu tehdit mi etti?

Bazı puanlar getiren bir arkadaşımı retweetledim ve aniden hesabım kilitlendi ve kendimi doğrulamak ve retweetimi kaldırmak zorunda kaldım.

Yarım yamalak ve koklama testini geçmiyor

“Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor” üzerine 24 yorum

1. İstanbul dan kimler var. Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor . Selamlar sayfan gerçekten iyi, şukuladım , Aylin – 150

2. Bartın merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 25-11-2020 13:56:50

3. Kilis dan kimler var. Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor . Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 438

4. Yozgat dan kimler var. Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor . Selamın aleyküm sayfa cidden iyi, sağolun , ziya – 352

5. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-12-2020 14:04:38

6. Bu konu : ” Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 388

7. Bu konu : ” Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 425

8. Muğla dan kimler var. Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor . Mrb web siten vallaha iyi, sağolun , – 467

9. Bu konu : ” Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 151

10. Bu konu : ” Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 216

11. Ağrı dan kimler var. Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor . Merhabalar paylaşım vallaha güzel, teşekkürler , mehmet – 323

12. Şanlıurfa dan kimler var. Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor . Slm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 294

13. Bu konu : ” Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 412

14. Bu konu : ” Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, sağolun , Hasan – 87

15. Uşak merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 19-02-2021 14:45:17

16. Bu konu : ” Twitter Dominion sorunlarına sansür uyguluyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 228

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link