Sadece Twitter’da geziniyordum ve içeri girdi. Ne olduğunu bilen var mı?

Ben de Memphis kelimesini tweetlemeye çalıştım. Bir uyarı aldım. Ondan sonra “Memphis Amerika’da bir şehir” diye tweet attım şimdi yasaklandım.

Memphis’te büyük bir şeyler oluyor mu veya Twitter’ın buna karar vermesinin başka bir nedeni var mı?

Author

22 Comments

1. Kütahya dan kimler var. Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor . Slm siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 235

2. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Mardin merkezden ben hatice. Selam herkese web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 14-03-2021 17:53:05

4. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, teşekkürler

5. Aydın merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 14-03-2021 17:53:11

6. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor . Selam herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 499

7. Adana dan kimler var. Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 42

8. Bilecik dan kimler var. Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor . Mrb bu web sitesi inanki mükemmel, tebrikler , hatice – 281

9. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım 14-03-2021 17:53:15

10. Aksaray dan kimler var. Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor . Slm sayfanız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 455

11. Rize dan kimler var. Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor . Mrb paylaşımın inanki çok iyi, saolun , Emine – 32

12. Kastamonu dan kimler var. Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, şukuladım , ahmet – 148

13. Bu konu : ” Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , – 370

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 249

15. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

16. Merhaba herkese siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

17. Yalova dan kimler var. Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor . Mrb web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 148

18. Eskişehir merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 19-03-2021 13:22:32

19. Çorum dan kimler var. Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor . Mrb web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun , gaye – 401

20. Zonguldak dan kimler var. Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor . selam arkadaşlar paylaşım valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 495

21. Bu konu : ” Twitter, insanları “Memphis” kelimesini kullandıkları için otomatik olarak yasaklıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, sağolun , ziya – 138

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link