Bu en gerçek haliyle sosyal manipülasyondur: Birisi ideolojiye dayalı metnin bir ekran görüntüsünü yayınlar ve sadece bireye inandırıcı veya kabul edilebilir olduğu için bir bağlantı veya doğrulanabilir kaynak olmadan otomatik olarak oylanır. Daha sonra birey, söz konusu ekran görüntüsünün gerçekten doğru olup olmadığını araştırmak için zamana sahip değil … sadece yukarı veya aşağı oy … bir kanat-nutville oy tugayı haline gelir. Sonra bilişsel uyumsuzluk meselelerini aldınız, çünkü bu yanlış bir bilgiyi yaymanın bir yolu haline gelir. Facebook başka bir yerde Facebook olsun.

Herhangi bir A-deliği kuru silme tahtasının resmini çekebilir ve sonra çabuk bir başlık ile gönderebilir. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

Author

105 Comments

1. Merhaba herkese sayfanız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. Bartın merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-03-2020 05:35:20

3. Slm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

4. Kars merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 20-03-2020 22:48:06

5. Sakarya merkezden ben gaye. Mrb siten inan ki hayran bıraktı, saolun 23-03-2020 16:04:38

6. Mrb paylaşım vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

7. Yozgat merkezden ben ziya. Merhaba siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 31-03-2020 23:21:13

8. Afyon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, saolun 02-04-2020 12:22:27

9. Rize merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz valla iyi, twitter da paylaştım 05-04-2020 05:55:35

10. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım 07-04-2020 12:56:08

11. Merhaba sayfan vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

12. Mrb web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

13. İstanbul merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 19-04-2020 15:09:30

14. Samsun merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-04-2020 05:03:15

15. Selam herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

16. Aydın merkezden ben mehmet. Slm sayfan inanki çok iyi, tebrikler 27-04-2020 08:18:46

17. selam arkadaşlar sayfa valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

18. Slm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

19. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler 05-05-2020 13:18:33

20. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 06-05-2020 23:08:02

21. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, teşekkürler

22. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-05-2020 06:15:20

23. Tunceli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 29-05-2020 21:15:45

24. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, sağolun

25. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha güzel, face de paylaştım

26. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

27. Mrb bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

28. Merhaba bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Rize merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 30-06-2020 12:04:39

30. Edirne merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan valla iyi, şukuladım 05-07-2020 06:24:51

31. Van merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-07-2020 12:26:15

32. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2020 19:45:47

33. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

34. Siirt merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz cidden çok iyi, şukuladım 24-07-2020 01:35:34

35. Iğdır merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 10:36:12

36. Bursa merkezden ben Emine. Selam sayfa vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 00:00:01

37. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-08-2020 10:00:54

38. Zonguldak merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-08-2020 00:50:56

39. elif yılmaz Reply

Merhabalar siten cidden hoşuma gitti, şukuladım

40. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 30-08-2020 21:15:55

41. Siirt merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 04-09-2020 22:34:34

42. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-09-2020 16:00:45

43. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:35:16

44. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 136

45. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler , banu – 91

46. Siirt dan kimler var. Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 383

47. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 278

48. Merhaba sayfanız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 115

50. Slm paylaşımınız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

51. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 111

52. Mrb sayfan inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, şukuladım

54. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız yeminle çok iyi, teşekkürler

55. Bitlis dan kimler var. Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? . Slm web siteniz vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , doruk – 196

56. Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 411

58. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 457

59. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha güzel, şukuladım , mehmet – 188

60. Kırşehir merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın valla güzel, teşekkürler 25-12-2020 13:39:15

61. Balıkesir dan kimler var. Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? . Slm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 92

62. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

63. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 156

64. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Selam sayfa harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , – 145

65. Selamın aleyküm sayfan vallaha iyi, twitter da paylaştım

66. Kilis dan kimler var. Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? . Selam herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 486

67. Denizli dan kimler var. Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 61

68. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selam sayfa süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 24-01-2021 05:47:51

69. Erzincan dan kimler var. Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? . Slm siten cidden hoşuma gitti, saolun , ahmet – 363

70. Elazığ dan kimler var. Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? . Merhabalar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 118

71. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 401

72. Edirne merkezden ben ali. Selamlar paylaşım inanılmaz güzel, şukuladım 02-02-2021 22:22:46

73. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sağolun 05-02-2021 10:08:05

74. Kırıkkale merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, teşekkürler 09-02-2021 01:14:40

75. Yalova merkezden ben banu. Slm paylaşımınız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 10:29:07

76. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok iyi, şukuladım

77. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 70

78. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler , Hasan – 258

79. Afyon merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 22-02-2021 10:58:22

80. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler , hatice – 291

81. Ağrı dan kimler var. Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? . Selam paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 123

82. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-03-2021 14:02:07

83. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 494

84. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım 23-03-2021 12:06:32

85. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, şukuladım

86. Artvin dan kimler var. Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? . Mrb web siten harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 273

87. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 346

88. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 419

89. Bartın dan kimler var. Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ali – 354

90. Aydın dan kimler var. Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 237

91. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 123

92. Mrb siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

93. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ali – 433

94. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim iyi, şukuladım , Emine – 373

95. Bu konu : ” Twitter veya Meme-ish Kayıtlarının Twitter Ekran Görüntülerine İzin Verilip Verilmeyeceğine Oy Verebilir miyiz? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link