Tüm bu ünlü hesapların kontrolünü ele geçiren hack, bir bağlantıya tıklarsanız ücretsiz bitcoin hakkında yayın göndermelerini sağladı. Bu hiç çözüldü mü? Çin miydi, Ruslar mı, Q (Lol)?

Şimdi 2020 geldi ve geçti ve Twitter bir grup insanı yasakladı, geriye dönüp bakıldığında bunun hakkında herhangi bir teori olup olmadığını merak ediyorum.

Author

23 Comments

1. Adıyaman dan kimler var. Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 195

2. Bu konu : ” Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 341

3. Kırşehir merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-01-2021 00:40:25

4. Diyarbakır dan kimler var. Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 240

5. Uşak merkezden ben ali. Selam herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 24-01-2021 11:09:30

6. Karaman dan kimler var. Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 481

7. Bu konu : ” Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 181

8. Çorum dan kimler var. Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? . Selamın aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 484

9. Bolu merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-01-2021 04:28:34

10. Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

11. Mersin merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 19:18:45

12. Aydın dan kimler var. Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? . Selamlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 225

13. Bu konu : ” Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 400

14. Bu konu : ” Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 477

15. Bu konu : ” Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 309

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 12

17. Bu konu : ” Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 489

18. Bu konu : ” Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 66

19. Bu konu : ” Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 393

20. Aksaray merkezden ben memo. Merhaba web siten harbiden iyi, twitter da paylaştım 14-03-2021 02:22:39

21. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-03-2021 00:53:40

22. Bu konu : ” Twitter’dan bahsetmişken, 2020 Yazındaki o büyük Twitter hackine ne oldu? ” çok güzel. Slm web siten cidden çok güzel, tebrikler , gaye – 145

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link