Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm

Kaçınızın Tyson dövüşünü izlediğinden emin değilim, ama tüm olay boyunca Şeytani ve İlluminati sembolizmi olduğundan oldukça eminim. Birkaç şeyi fark ettim ama daha fazlası olduğuna eminim. Geri dönüp daha fazlasını aramalıyım ama bunlar beni düşündüren iki şey

1. Whiz Kalief açacağı sırasında ters çapraz olan kafatası. Gün gibi açık.

2. Fransız Montana seti sırasında piramit.

Bir şey fark eden var mı?

“Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm” üzerine 29 yorum

1. Ağrı dan kimler var. Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm . Selamın aleyküm sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 458

2. Bu konu : ” Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm ” çok güzel. Selam siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 175

3. Gaziantep dan kimler var. Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm . Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 102

4. Bu konu : ” Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 395

5. Nevşehir dan kimler var. Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm . Selamlar siten süper ötesi çok iyi, tebrikler , ali – 12

6. Bu konu : ” Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , banu – 192

7. Kastamonu merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-12-2020 05:56:25

8. Bartın dan kimler var. Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm . Merhaba web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun , hatice – 175

9. Antalya dan kimler var. Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm . Selam web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 318

10. Isparta merkezden ben Emine. Mrb web siten valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-12-2020 10:41:28

11. Kırşehir merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız inanki güzel, face de paylaştım 31-12-2020 14:53:13

12. Sivas merkezden ben . Selam herkese sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım 06-01-2021 00:07:58

13. Bu konu : ” Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden güzel, tebrikler , ahmet – 446

14. Kars dan kimler var. Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm . Selamlar sayfan süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 267

15. Bu konu : ” Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 274

16. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, şukuladım 13-01-2021 19:30:38

17. Elazığ dan kimler var. Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm . Mrb paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 72

18. Bu konu : ” Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki güzel, sağolun , ahmet – 408

19. Diyarbakır merkezden ben doruk. Mrb web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-01-2021 16:40:48

20. Elazığ merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 23-01-2021 20:42:45

21. Çankırı dan kimler var. Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm . Selamın aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler , ziya – 6

22. Bu konu : ” Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler , doruk – 316

23. Bursa dan kimler var. Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm . Merhaba sayfa ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 260

24. Bitlis dan kimler var. Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm . Selamlar sayfa vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 317

25. Bu konu : ” Tyson vs Floyd PPV’de Illuminati / Şeytani sembolizm ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 459

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link