Spez’in gönderisinden alıntı yapmak için.

Resmi olarak onu işe almadan önce geçmişini yeterince incelemedik.

Bununla 2 problem

1. Onu düzgün incelemediler mi? O halka açık bir figür. Onun hakkında bir şeyler öğrenmek çok kolay. Onun wikipedia sayfası tek başına onunla ilişki kurmamak için yeterli.
  2. Onu doğru bir şekilde incelemediler, yani HENÜZ geçmişini bilmiyorlardı.

9 Mart’ta bu çalışan için ekstra koruma ekledik

Onu korumaları gerektiğini biliyorlar mıydı? Yani bu onun geçmişini bildikleri ve gitmesine izin vermedikleri anlamına mı geliyor? Ama bu doğru olamaz çünkü onu doğru şekilde incelemediler?

… Glass_Mindless tarafından gönderildi
[comments]

Author

9 Comments

1. Ordu dan kimler var. / u / Spez bir yalancı. . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun , Hasan – 272

2. Selamlar siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Yalova merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 27-03-2021 00:35:18

4. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. / u / Spez bir yalancı. . Selam paylaşımın gerçekten çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 335

5. Bu konu : ” / u / Spez bir yalancı. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Hasan – 107

6. Bu konu : ” / u / Spez bir yalancı. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 183

7. Bu konu : ” / u / Spez bir yalancı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, şukuladım , Emine – 392

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link