Sosum falan yok. Sadece bir soru. UAF’ler GERÇEK ilan edildi.

CIA gizli bir şey yapabiliyorsa, Uzay Kuvvetleri neden yapamaz?

Trump 4 yıl boyunca anahtarlara sahip olsaydı ve uzay etrafında tamamen yeni bir ordu bölümü kurduysa, gizli teknolojiye erişebileceklerini ve söz konusu teknolojiyi kullanacaklarını düşünmüyor musun?

Uzaylılar Trump mı?

ÇÖZGÜ HIZI Operasyonu ??? Hmmmm ?? Tüm bu süper hızlı araştırma ve bilimsel çalışma tamamen tıpla mı ilgiliydi?

Ayrıca oldukça ilginç bazı EO’ları imzaladı ve Ulusal Acil Durum nedeniyle çok fazla güce sahipti.

Bu bir komplo ve “T” kelimesini söyledim, ama aynı zamanda uzaylılarla da ilgili, bu da onu tamamlıyor.

30 Comments

1. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-04-2021 09:55:03

2. Bu konu : ” UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 382

3. Eskişehir dan kimler var. UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? . Selamın aleyküm sayfan valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 381

4. Konya dan kimler var. UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? . Merhaba herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 116

5. Nevşehir merkezden ben banu. Selam web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 19-04-2021 10:27:00

6. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? . selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 462

7. Yalova dan kimler var. UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? . Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , ziya – 266

8. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

9. Düzce dan kimler var. UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 257

10. Çorum merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız valla çok iyi, şukuladım 03-05-2021 16:26:40

11. Van merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 06-05-2021 22:20:11

12. Afyon dan kimler var. UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? . selamun aleyküm sayfa harbiden iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 442

13. Amasya merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-05-2021 03:21:23

14. Bu konu : ” UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 64

15. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 112

17. Merhaba bu web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? . Selam web siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 435

19. Bu konu : ” UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, şukuladım , mehmet – 215

20. Bu konu : ” UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki güzel, sağolun , ahmet – 243

21. selam arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

22. Bitlis dan kimler var. UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? . Merhaba siteniz harbiden çok iyi, tebrikler , – 372

23. Bu konu : ” UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 445

24. selam arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

25. Bu konu : ” UAF’lerdeki artışın Uzay Kuvvetleri ile bir ilgisi olabileceğini düşünen var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 135

26. Niğde merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-07-2021 10:58:57

27. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 24-07-2021 02:00:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link