Neden çoğunlukla askeri üslerin çevresinde ortaya çıkıyorlar? Dünya dışı yaşama inanan ve aktif olarak onu araştıran bilim adamları, şüpheci olmaktan daha fazlasıdır. Ve elimizdeki en iyi görüntü DOD’dan mı? O zaman şu anda ekonomimizin iyi olduğunu ve suçun azaldığını söyleyen aynı mesajla mı ortaya çıktı? Ortak, bir düşünün; Bize bu olası tehditten biraz bahsetmeye başlayacaklar, çünkü onlar da sadece “yakın zamanda” dikkat etmeye başladılar.

…deadmikeman tarafından gönderildi
[comments]

25 Comments

1. Bu konu : ” UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun , hatice – 357

2. Kastamonu dan kimler var. UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. . Selamlar sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 201

3. Bursa dan kimler var. UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. . Merhaba web siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 132

4. Amasya merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 30-06-2021 15:13:53

5. Yalova dan kimler var. UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. . Slm siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler , doruk – 13

6. Bu konu : ” UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. ” çok güzel. Selam sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 163

7. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, saolun 10-07-2021 03:39:22

8. Bu konu : ” UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler , ali – 230

9. Mersin merkezden ben Hasan. Slm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 10-07-2021 18:27:42

10. Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. selam arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 46

13. Trabzon merkezden ben hatice. Merhaba siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler 24-07-2021 13:57:21

14. Merhabalar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler

15. Burdur dan kimler var. UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. . Merhabalar sayfa yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 25

16. Malatya dan kimler var. UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 263

17. Konya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, teşekkürler 14-08-2021 14:44:15

18. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Tokat dan kimler var. UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. . Merhabalar sayfan cidden iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 350

20. Erzincan merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler 01-09-2021 20:54:37

21. Bu konu : ” UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 77

22. Bu konu : ” UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 79

23. Bu konu : ” UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 452

24. Bartın dan kimler var. UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. . Merhabalar sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım , ziya – 256

25. Yozgat dan kimler var. UAP bir yanlış bayrak programıdır. Beni başka bir bilgeye ikna et. . Selamlar sayfa yeminle çok iyi, tebrikler , gaye – 148

Write A Comment