Öncelikle ve en önemlisi, bunun bir teori ve sadece bir teori olduğunu söylemek istiyorum. Sonuçta, bu r / komplo değil mi?

Temel olarak, hükümetin bu teşvik kontrolleriyle küçük bir evrensel temel gelir tadı çıkardığına inanıyorum.

Bir sonraki kontrol için kaşınmamızı sağlamak için onları aralıklı aralıklarla sundular. Bağımlı olmamızı istiyorlar. Unutmayın, nihai hedef hepimiz için “ufalanmak” ve onların tam kontrole sahip olmaktır. Köle olmamızı istiyorlar.

Gündemlerine karşı gelirsek veya onlara misilleme yaparsak, bir düğmeye basarak bizi kapatabilmek istiyorlar. Evrensel temel gelirin tam olarak kullanılmasından ve her ihtiyaç için hükümete bağlı olacak bir toplumdan çok da uzak olmadığımıza inanıyorum.

Fikirlerinizi öğrenebilir miyim.

Barış ve Tanrı korusun ..

Author

5 Comments

1. Bu konu : ” UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 470

2. Artvin merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın yeminle çok iyi, face de paylaştım 26-04-2021 07:07:08

3. Denizli merkezden ben Aylin. Slm siten yeminle iyi, sağolun 28-04-2021 07:12:33

4. Şırnak dan kimler var. UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 304

5. Balıkesir dan kimler var. UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık . selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 309

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link