Öncelikle ve en önemlisi, bunun bir teori ve sadece bir teori olduğunu söylemek istiyorum. Sonuçta, bu r / komplo değil mi?

Temel olarak, hükümetin bu teşvik kontrolleriyle küçük bir evrensel temel gelir tadı çıkardığına inanıyorum.

Bir sonraki kontrol için kaşınmamızı sağlamak için onları aralıklı aralıklarla sundular. Bağımlı olmamızı istiyorlar. Unutmayın, nihai hedef hepimiz için “ufalanmak” ve onların tam kontrole sahip olmaktır. Köle olmamızı istiyorlar.

Gündemlerine karşı gelirsek veya onlara misilleme yaparsak, bir düğmeye basarak bizi kapatabilmek istiyorlar. Evrensel temel gelirin tam olarak kullanılmasından ve her ihtiyaç için hükümete bağlı olacak bir toplumdan çok da uzak olmadığımıza inanıyorum.

Fikirlerinizi öğrenebilir miyim.

Barış ve Tanrı korusun ..

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 470

2. Artvin merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın yeminle çok iyi, face de paylaştım 26-04-2021 07:07:08

3. Denizli merkezden ben Aylin. Slm siten yeminle iyi, sağolun 28-04-2021 07:12:33

4. Şırnak dan kimler var. UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 304

5. Balıkesir dan kimler var. UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık . selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 309

6. Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım

7. Osmaniye dan kimler var. UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 273

8. Tekirdağ dan kimler var. UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık . Selamın aleyküm siten cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 29

9. Karaman merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-05-2021 08:16:59

10. Bu konu : ” UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 216

11. Bilecik dan kimler var. UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık . Mrb sayfan yeminle güzel, twitter da paylaştım , ali – 494

12. Bingöl merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 18-05-2021 14:49:28

13. Trabzon merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 31-05-2021 04:13:34

14. İstanbul merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 09-06-2021 19:36:16

15. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık . Selam herkese web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 311

16. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 483

18. Kastamonu merkezden ben Emine. Selam sayfan gerçekten dikkat çekici, saolun 23-06-2021 02:26:55

19. Selam herkese web siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler

20. Bu konu : ” UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 475

21. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 15-07-2021 10:44:22

22. Merhaba web siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Karaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-07-2021 17:39:03

24. Bolu merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız ciddiyim güzel, şukuladım 20-07-2021 12:30:02

25. Karaman dan kimler var. UBI (Evrensel Temel Gelir) ve Bağımlılık . Slm sayfanız vallaha iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 276

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link