Görünüşe göre Ontario’dayız, hiç bitmeyen kilitlenmelerimizin 3. bölümüne giriyoruz … ve tam burada, ikinci çeyrekte yeni varyantla karşınızdayız.

Kanada Liberal Partisi’nin bir üyesinden sızdırılmış bir belge olan bir yazıyı buraya kaydetmiştim. O zamandan beri kaldırıldı. Bunu kurtaran var mı? Tanıdığım herkesle paylaşmak isterim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Üç Aylık Kanadalı Kilitleme Gündemi Sızdırıldı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 36

2. Bu konu : ” Üç Aylık Kanadalı Kilitleme Gündemi Sızdırıldı ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 431

3. Bu konu : ” Üç Aylık Kanadalı Kilitleme Gündemi Sızdırıldı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 374

4. Bu konu : ” Üç Aylık Kanadalı Kilitleme Gündemi Sızdırıldı ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun , ali – 220

5. Yozgat dan kimler var. Üç Aylık Kanadalı Kilitleme Gündemi Sızdırıldı . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, teşekkürler , doruk – 163

6. Kırşehir dan kimler var. Üç Aylık Kanadalı Kilitleme Gündemi Sızdırıldı . Merhaba sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 324

7. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Üç Aylık Kanadalı Kilitleme Gündemi Sızdırıldı . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 261

8. Zonguldak dan kimler var. Üç Aylık Kanadalı Kilitleme Gündemi Sızdırıldı . Slm web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 52

9. Iğdır merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 20-04-2021 11:22:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link