Devlet, Bankalar, din

Biri öğrettiklerinizi kontrol eder, biri gücünüzü kontrol eder, biri düşüncelerinizi kontrol eder.

İnanç, Bilgelik, Güç

Olan her şey eğitimin, ebeveynliğin ve inancın bir sonucudur

Benim fikrim

Her şey birbirine bağlıdır. Bir konuya başlayın ve ne kadar derine giderseniz, bağlantıları bulup lol’e neden olur, yeterince araştırma yaparsanız hiçbir komplo yoktur … derinlemesine bir şekilde ortadan kalkmadıkça, sanırım lol …

gönderen … ireadaton
[comments]

Author

21 Comments

1. Bingöl merkezden ben memo. selamun aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-03-2021 11:52:01

2. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Nevşehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-03-2021 12:19:53

4. Bilecik dan kimler var. Üç büyük. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 400

5. Kırıkkale dan kimler var. Üç büyük. . Selam herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 499

6. Düzce merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 16-03-2021 12:25:17

7. Merhaba herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” Üç büyük. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 257

9. Bu konu : ” Üç büyük. ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla iyi, teşekkürler , doruk – 342

10. Sivas merkezden ben doruk. Selam web siten inanki dikkatimi çekti, saolun 16-03-2021 12:30:55

11. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Üç büyük. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 33

13. Gümüşhane merkezden ben banu. Merhaba web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-03-2021 15:22:04

14. Bu konu : ” Üç büyük. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha iyi, face de paylaştım , banu – 288

15. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 18-03-2021 12:34:22

16. Bu konu : ” Üç büyük. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 298

17. Diyarbakır dan kimler var. Üç büyük. . Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 299

18. Bilecik dan kimler var. Üç büyük. . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 108

19. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. Merhaba sayfanız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link