Carlito’nun Yolu’nu izliyordum ve Bronx’tan Benny Blanco karakterini fark ettim. Kırmızı giyinmiş, genç züppe. Carlito, bir hafta dayanamayacağını veya şehri ele geçirmeyeceğini söylüyor.

Ayrıca Jim, Dwight’ı taklit ettiğinde (CPR mankeniyle yüzleşen aynı Dwight) ve pancar battlestar galactica’yı ifade ettiğinde.

daha iyi inşa etmeyi ve diğer üçlü bbb referanslarını arkadaşlarınızı paylaşmayı unutmayın.

Gönderen … spoodach12
[comments]

Author

16 Comments

1. Bu konu : ” Üç küçük harfli B. Sembolizm. ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 370

2. Çankırı merkezden ben mehmet. Merhaba siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler 22-02-2021 17:09:20

3. Kayseri dan kimler var. Üç küçük harfli B. Sembolizm. . Selam herkese sayfanız cidden iyi, tebrikler , ahmet – 352

4. Slm siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler

5. Bursa dan kimler var. Üç küçük harfli B. Sembolizm. . Slm paylaşımın inanki hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 281

6. Adıyaman merkezden ben doruk. Selam siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım 23-02-2021 18:31:30

7. Balıkesir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-02-2021 18:30:49

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Üç küçük harfli B. Sembolizm. ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 382

9. Bu konu : ” Üç küçük harfli B. Sembolizm. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 99

10. Bu konu : ” Üç küçük harfli B. Sembolizm. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 345

11. Erzurum merkezden ben hatice. Selam herkese siten süper ötesi güzel, face de paylaştım 20-03-2021 06:52:13

12. Bu konu : ” Üç küçük harfli B. Sembolizm. ” çok güzel. Merhabalar siten inanki güzel, saolun , doruk – 426

13. Sivas dan kimler var. Üç küçük harfli B. Sembolizm. . Merhaba web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , Hasan – 92

14. selamun aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

15. Merhaba herkese paylaşım gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link