** “** Pek çok kişinin unuttuğu şey, şutları atanlar yaklaşık üç hafta içinde ikinci kez geri dönmek zorunda kalacak, bu nedenle sistem başka bir fiyasko görecek.

Dünkü raporda, Covid propagandasının gerçekten ortaya çıkmaya başladığını söylemiştim. Yüz milyonlarca kişi hala aldatılıyor, beyinleri yıkanıyor ve Covid yüzünden histerik durumda; ancak, acımasız aşırılığın bir noktada geri adım atmak zorunda kaldığı kırılma noktasına ulaşan, sürekli büyüyen bir insan hareketi var – mevcut durumunda.

10 Şubat’ta, bugünden bir hafta sonra, Beyaz Saray, NIH ve CDC, Texas şehirleri Dallas, Houston ve Arlington’da üç toplu aşılama olduğunu duyurdu.

– – –

“Sağlık etkilerine ve” komplo teorilerine “şüpheyle bakıyorlar. Bir rapora göre İlişkili basınbinlerce ve binlerce ABD servis üyesi Covid aşılarını almayı reddediyor veya erteliyor. Bu, ‘internet söylentilerini’ gidermek ve onları yeniden düşünmeye ikna etmek isteyen komutanları kızdırdı. “

** “** Bir aydan uzun süre önce Cephe çalışanları aşıları almayı reddediyorlardı. Şimdi medya, ordudaki birçok askerin de ilgilenmediğini bildiriyor. Medya kendi propagandasıyla ayağa kalkmaya devam ediyor.

Dua etmeye devam edelim ki medyanın sürekli olarak bir kez daha çuvallaması.

– – –

** “** Birleşik Krallık, ilaç şirketlerine genç ve sağlıklı yetişkinlere 4.500 £ (6.227 $) ödeme yapmalarını onayladı. kasıtlı olarak Covid-19 ile enfekte. Birleşik Krallık hükümetine göre, insan mücadelesi çalışması, en etkili aşıların belirlenmesine ve gelişimlerinin hızlandırılmasına yardımcı olmak için tasarlandı.

Göre Piyasa İzleme, 90 genç ve sağlıklı yetişkin (18-30), ‘Covid-19’a neden olan virüse’ maruz kaldı araştırmacıların virüsün nasıl bulaştığını ve insanları nasıl etkilediğini anlamalarına yardımcı olmak için. Bilim insanı, enfeksiyon sürecine dahil olan en küçük miktarı kullanmayı planlıyor.

Rapor şöyle devam ediyor: Bu ilk ‘virüs karakterizasyonu’ çalışmasından sonra, COVID-19’a maruz kalmadan önce, klinik çalışmalarda güvenli olduğu kanıtlanmış bir dizi gönüllüye aşı adayları verilebilir.

– – – –

“WinePress bu raporları herkese ekonominin tamamen erimekte olduğunu ve piyasaların enflasyon, parasal enjeksiyonlar ve borçla solungaçlara boğulduğunu hatırlatmak için sürekli olarak yapıyor. Gerçekle hiçbir benzerlikleri yok. FED’ler sürekli olarak pompalamak ve zombi tutmak zorunda. Şirketler, kredinin dondurulmasına izin vermemek için yarışıyorlar çünkü yaşıyorlar. Ayrıca, bu yeni rekor seviyelerin beklenen bonusu, ana akım medyanın kitleleri aldatabileceği başka bir şey daha veriyor. “

– – – –

https://winepressnews.com/2021/02/17/three-mass-covid-vaccination-locations-added-in-texas-days-before-the-polar-vortex/ & https://winepressnews.com/2021/02/16/polar-vortex-being-used-to-fowse-vaccine-propaganda-dark-winter/

https://winepressnews.com/2021/02/17/adults-will-be-paid-to-be-deliberately-infected-with-covid/

https://winepressnews.com/2021/02/18/another-861k-jobless-claims-from-last-week-the-week-before-gets-revised/

– –

https://winepressnews.com/2021/02/17/military-troopers-reject-covid-vaccine/

https://winepressnews.com/2021/02/18/thousands-experiencing-negative-effects-after-receiving-covid-vaccine/

Author

39 Comments

1. İzmir dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . Selam siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun , – 357

2. Slm siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

3. Artvin dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . Selamlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 147

4. Düzce dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . Merhabalar siteniz vallaha mükemmel, sağolun , memo – 181

5. Bu konu : ” Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 387

6. Bu konu : ” Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) ” çok güzel. Slm web siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 183

7. Kocaeli dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . merhaba arkadaşlar web siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 131

8. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım

9. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 196

10. Adıyaman dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . Selamlar web siten inanki iyi, teşekkürler , – 396

11. Erzurum merkezden ben ziya. Slm web siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım 12-03-2021 07:22:27

12. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 01:12:38

13. Sinop dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, şukuladım , Hasan – 443

14. Balıkesir dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . Mrb siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 8

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) ” çok güzel. Slm paylaşımın valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 425

16. Bu konu : ” Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 429

17. Sinop merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 07-04-2021 04:40:26

18. Tokat dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . Selamın aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 303

19. Aydın merkezden ben emin. Selamlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 12-04-2021 09:33:55

20. Merhaba sayfanız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Mrb sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

22. Kütahya merkezden ben ali. Selamlar web siten gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 04-05-2021 10:14:21

23. Kırklareli dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 156

24. Rize dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . Merhaba sayfan süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 229

25. Çorum merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 11-05-2021 06:28:28

26. Hatay merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 13-05-2021 16:57:40

27. Bu konu : ” Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 272

28. Kayseri dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, tebrikler , Hasan – 376

29. Bu konu : ” Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 337

30. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, teşekkürler

31. Merhaba web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

32. Osmaniye merkezden ben . Slm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler 20-06-2021 20:16:58

33. Bu konu : ” Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 276

34. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . Mrb siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 490

35. Eskişehir dan kimler var. Üç Toplu Covid Aşılama Lokasyonu, Teksas, Askeri Askerler sağlık etkilerine şüpheyle yaklaşıyor, Yetişkinlere Kasıtlı Olarak Covid Bulaşması İçin Para Verilecek ve Geçen Hafta Başka Bir 861.000 İşsizlik İddiası. Güncellenmeden Önceki Hafta (Bağlantılar da aşağıdadır) . Selamlar bu web sitesi inan ki hayran edici, şukuladım , ziya – 336

36. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

37. selamun aleyküm paylaşımın valla çok iyi, teraziye tıkladım

38. Samsun merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-07-2021 19:30:43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link