uçaklarınız var. arabalarınız var. tekneleriniz var. oldukça nadir olmalarına rağmen, aynı zamanda araba olan uçaklarınız var. yüzer uçaklarınız var (yani, tekne olan uçaklar). tekne olan arabalarınız var. iyi miyiz?

ou est le tren vagonları (tren vagonlarıyla karıştırılmamalıdır)? tren vapurları nerede?? Hiç tren uçağı gören var mı?

sadece düşünülecek bir şey.

…BuckStonewheat tarafından gönderildi
[comments]

40 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 120

2. Bu konu : ” uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten iyi, tebrikler , ahmet – 104

3. Samsun merkezden ben Aylin. Selam sayfan gerçekten çok güzel, face de paylaştım 09-08-2021 22:41:03

4. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . selamun aleyküm sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 29

5. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . selamun aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 499

6. Hatay dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . Selamın aleyküm paylaşımınız valla güzel, saolun , banu – 261

7. Bu konu : ” uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 213

8. Çorum dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . merhaba arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 252

9. Antalya merkezden ben ziya. Merhabalar siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-08-2021 23:09:54

10. Bu konu : ” uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 265

11. Selam herkese siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

12. Siirt dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . Mrb sayfa ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 230

13. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . Mrb web siteniz ciddiyim hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 274

14. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

15. Bayburt dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , memo – 459

16. Ankara dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . Merhabalar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 426

17. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-08-2021 23:21:01

18. Bu konu : ” uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Emine – 290

19. Merhaba siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

20. Bitlis merkezden ben ali. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 09-08-2021 23:32:14

21. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . Selam web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 74

22. Bu konu : ” uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 485

23. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok iyi, teşekkürler 10-08-2021 00:31:45

24. Bu konu : ” uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 279

25. Tokat merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 04:41:01

26. Merhaba web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

27. Mrb web siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

28. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, saolun

29. Aksaray dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . Merhaba herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 472

30. Konya merkezden ben mehmet. Mrb web siten inan ki çok iyi, teşekkürler 26-08-2021 12:48:07

31. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Nevşehir dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . Merhaba sayfan vallaha iyi, saolun , ali – 255

33. Hakkari merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 31-08-2021 18:25:08

34. Afyon dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . Selam paylaşım inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 490

35. Trabzon dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . selamun aleyküm web siten inanki güzel, teşekkürler , hatice – 460

36. Kütahya dan kimler var. uçak-tren komplosu. seçici okuyuculara önceden haber verin – bu bir “boktan yazı”. birlikte hareket etmek . Selamlar web sitesi yeminle hayran edici, saolun , ali – 482

Write A Comment