Uçak yoktu

Tamam, bu derinlemesine ve tartışmalı bir yazı olacak.

Bu sadece açık fikirli ve gerçeği aramak isteyenler içindir. 911 trajedisi sona erdiğinde, hayatını kaybeden pek çok insan için büyük bir darbe oldu. Hayatını kaybeden herkese ve acı çeken ailelere parça parça dinlenin. Ancak bu uçaklar tarafından yapılmadı, bu kötü bir hükümet, kötü bir medya tarafından yapıldı. Bunun 2001 olduğunu hatırlayın, Facebook, Instagram, Twitter o zamanlar icat edilmemişti. Sahip oldukları tek medya buydu ve bu da canlı haberdi. Muhtemelen bu görüntü çok gerçekti, uçaklar vardı, HAYIR uçaklar yoktu, neden? size açıklamama izin verin. O zamanlar hareketli CANLI görüntüler sağlayan sadece 3 kanal vardı, geri kalanı hala çekimlerdi. Bu 3 hareketli görüntü, sahte uçaklarla haberlerin her tarafında ilk gördüğümüz şey. Lütfen gerçeği öğrenmek istiyorsanız, buna tıklayın

https://www.bitchute.com/video/4BXs5S33M5Gr/

“Uçak yoktu” üzerine 17 yorum

1. Nevşehir merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 11-09-2020 15:47:58

2. Çorum merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 11-09-2020 20:21:56

3. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 14-09-2020 14:29:30

4. Erzincan merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-09-2020 01:20:45

5. Erzurum merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, saolun 17-09-2020 12:52:37

6. Bu konu : ” Uçak yoktu ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler , banu – 489

7. Bu konu : ” Uçak yoktu ” çok güzel. Selam web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 339

8. Bu konu : ” Uçak yoktu ” çok güzel. Selam siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 392

Yorum yapın