Uçaklar

Başka biri bir uçağın havada ~ 10 saniye boyunca tamamen durduğunu, gittiği hızda ilerlemeye devam ettiğini, bir bulutun arkasına gittiğini, dışarı çıktığını ve bir ışık direğinden geçerek gözden kaybolduğunu gördü. Görünüşe göre son zamanlarda daha tuhaf ve daha tuhaf şeyler fark ediyorum

… RoboKrabs_1 tarafından gönderildi
[comments]

“Uçaklar” üzerine 37 yorum

1. Batman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 21:06:22

2. İstanbul merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 07-10-2020 06:58:22

3. Bursa dan kimler var. Uçaklar . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , emin – 4

4. Kırklareli merkezden ben emin. Selamlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-10-2020 17:11:18

5. Samsun merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 29-10-2020 02:39:53

6. Bu konu : ” Uçaklar ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 339

7. Muş dan kimler var. Uçaklar . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler , emin – 145

8. Balıkesir dan kimler var. Uçaklar . Merhaba web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 482

9. Bayburt merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:09:23

10. Bu konu : ” Uçaklar ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 465

11. Bu konu : ” Uçaklar ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 472

12. Bu konu : ” Uçaklar ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 313

13. Bu konu : ” Uçaklar ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 139

14. Bu konu : ” Uçaklar ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 58

15. Bu konu : ” Uçaklar ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 196

16. Bu konu : ” Uçaklar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 483

17. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun 15-01-2021 10:55:52

18. Bu konu : ” Uçaklar ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 115

19. Bilecik merkezden ben doruk. Slm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-01-2021 06:22:36

20. Burdur merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 29-01-2021 12:56:03

21. Bu konu : ” Uçaklar ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 97

22. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 05-02-2021 18:21:13

23. Bu konu : ” Uçaklar ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 112

24. Bu konu : ” Uçaklar ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 265

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link