Uçaklardan püskürtülen parçacıklar “akıllı ızgara” oluşturmak için kullanılacak

Normalleşecek. Herkes gerçek zamanlı olarak izlenebilir. Her nesnenin ana hatları kolayca izlenecektir. Hollywood filmi “The Dark Knight” da bu teknoloji günü kurtarmak için kullanıldı. Gerçekte, popülasyonları efendilerinden ayırmak için kullanılacaktır. Uçurum çok geniş ve halk kendi aralarında kavga ediyor. Ekmek kırıntıları için savaşırken onları yok etmeye yarayan son aşamalar uygulanmaktadır.

Hepimize bir iyilik yapın ve olmaması gereken bu şeyi reddedin.

“Uçaklardan püskürtülen parçacıklar “akıllı ızgara” oluşturmak için kullanılacak” üzerine 16 yorum

1. Muğla merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2020 11:38:52

2. Burdur merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:49:03

3. Konya merkezden ben doruk. Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-09-2020 13:24:38

4. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 09:59:20

5. Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 20:06:51

Yorum yapın