Ücretsiz e-kitaptan alıntı:

Hmm, dördüncü boyutta uyuşturucu ve endişe olmadığını merak ediyorsundur. Bununla birlikte, dördüncü ve beşinci boyutta yardım eden psikologlar, bu yerlerde yaşayan bireyler vardır. Tabii ki Mary’ye göre hepsi bu. Bir keresinde, Mary’nin bakış açısından lanetlerin gerçek olup olmadığını anlamaya çalıştım. Öğrendiğim şey, insanlar diğerleri hakkında olumlu ve sağlıklı düşünceler düşündüklerinde, pozitif enerjinin enerji ipleri aracılığıyla bir bağ kurduğuydu. Ama biri hakkında olumsuz düşünceler düşünülürse, o zaman, düşüncelerinin yöneldiği kişinin enerjisi çevreye emilir. Öyle görünüyor ki, birisi hakkında düşünme, olumsuz düşünceler, düşüncelerin yönlendirildiği kişiyi olumsuz yönde etkileyebilir. Negatif düşünceler, enerjinin dalgalarını oluşturur ve o, emilen dalgalardır. Yine Meryem’e göre, olumsuz düşünenler, düşünenler, incitmeye çalışanlar, bu düşüncelerle birileri, yaşamda kendilerini olumsuz etkileyen, kendileri için kötü karma biriktirirler.

http://detailsofrealityhome.wordpress.com

Author

14 Comments

1. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

2. Gaziantep dan kimler var. Ücretsiz e-kitaptan alıntı . Merhaba bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 267

3. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhaba sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2021 09:26:30

4. Giresun merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-05-2021 23:14:11

5. Ordu merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım 30-05-2021 01:00:07

6. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

7. Çorum dan kimler var. Ücretsiz e-kitaptan alıntı . selam arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 306

8. Kayseri dan kimler var. Ücretsiz e-kitaptan alıntı . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, saolun , Hasan – 347

9. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

10. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” Ücretsiz e-kitaptan alıntı ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 205

12. Bingöl dan kimler var. Ücretsiz e-kitaptan alıntı . Slm sayfanız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 215

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link