Ücretsiz Google Nest

Spotify premium’a sahipseniz, Google Nest adlı akıllı bir hoparlörü ücretsiz olarak alabileceğinizi keşfettim.

Kaç kişinin bunu bir şirketin sizi gözetlemesi için apaçık bir yol olarak görememesi endişe verici. Bunu ücretsiz olarak veriyorlar, bu da şirketin nasıl fayda sağladığını anında ortaya koymalı. Google yuvasının üretiminden elde edilen para, sizden toplayabilecekleri verilerin değeri ile karşılaştırıldığında önemsizdir.

Telefonunuzda ve bilgisayarınızda harcanan zaman zaten kaydedilmiş ve veriler toplanmıştır. Bıraktığımız veri toplamadan bağımsızlığın son parçası yavaş yavaş parçalanıyor.

Bundan kaçınırken modern dünyada yaşamak giderek zorlaşıyor.

“Ücretsiz Google Nest” üzerine 15 yorum

1. Sivas merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok güzel, saolun 04-09-2020 15:09:16

2. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 17:40:59

3. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 04-09-2020 18:57:44

4. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi inanki iyi, saolun 07-09-2020 08:32:08

5. Tokat merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 17-09-2020 14:28:56

6. Kilis merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok güzel, tebrikler 02-10-2020 09:39:45

7. Bu konu : ” Ücretsiz Google Nest ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 80

8. Bu konu : ” Ücretsiz Google Nest ” çok güzel. Slm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 377

Yorum yapın