“Ucube” ısı dalgaları, şimşek fırtınaları ve orman yangınları Kaliforniya’da yıkıma neden olurken, 2017/18 yangınlarının birçok Direkt Enerji Silahı (DEW) işaretine sahip olduğunu unutmayın. Bu son yangınların ardındaki tuhaf koşullar, benzer şekilde silahlanmış bir olaya bakıyor olabileceğimizi gösteriyor.

Aramızda yüksek teknolojiyle Tanrı oynayanlara, Doğa Ana mükemmel bir inandırıcılıktır.

İnsanın neden olduğu belirsiz kavram “iklim değişikliğine” de neden oldu. Nihai ironi, eğer insanlar vardır Bu felaketlere yol açan iklimde şiddetli değişikliklere neden olmak, bunun nedeni, gizli manipülasyon ve gezegenin doğal hava döngüsünün gerçek anlamda yeniden yapılandırılması … toplumun sözde “karbon ayak izi” değil.

IOW, bu fantastik teknolojiyle yapılan bu küstah deney, dünya çapında giderek artan bu “ucube” olayların da gösterdiği gibi, gezegenin doğal düzeni üzerinde felaket bir etkiye sahip.

Ek olarak, Kaliforniya’yı vuran gibi süper fırtınalar yaratabilen ve benzeri görülmemiş ve olağandışı yangınlar için gerekli uygun koşulları sağlayan teknolojiye sahip görünüyoruz.

Bunların Tanrı’yı ​​oynayan insanların istenmeyen sonuçları olup olmadığı ya da olup olmadıkları henüz belli değil. kasıtlı ve yaygın deneylerin ve hatta gizli bir savaşın göstergesi.

İşte, özellikle 2017 ve 2018’de, geçmiş DEW yangın olaylarına ilişkin spekülasyonları belgeleyen bazı konular:

Kaliforniya yangınlarına neden olan Enerji Silahlarının kanıtı: Tüyler ürpertici bir şekilde 11 Eylül’ü anımsatan, tamamen “kızartılmış” arabalar hala yaprakları olan ağaçların yanında otururken, diğer ağaçlar yanarken içeride yangın öncesinde ve sırasında garip rüzgar / elektrik anormallikleri gözlemlendi.

En son Sonoma yangınlarının, Direkt Enerji Silahlarının etkisinin kanıtı olduğu iddia ediliyor … Güney Kaliforniya’da da kullanılan teknoloji aynı mı?

Kaliforniya İtfaiyecileri Yönlendirilmiş Enerji Silahlarının İmzalarını Buldu

İşte bir farklı DEW türlerine genel bakış

Öyleyse … bir tür DEW’ler tekrar görevlendirildi mi? Kuraklık yaratacak ve ısı dalgalarını kaydedecek teknolojiye sahibiz … aynı zamanda iyonosferle dalga geçerek 11.000 yıldırım düşmesi koşullarını sadece saatler içinde yaratacak teknolojiye sahibiz.

Teorik güdüler bir yana, California’nın bir tür sürekli saldırı altında olma olasılığını göz önünde bulundurmamızın son derece önemli olduğunu düşünüyorum:

Kaliforniya’da şimşekle kıvılcımlanan yangınlar şiddetleniyor, on binlerce kişi kaçıyor

On yıldan fazla bir süredir Kaliforniya’yı vuran en şiddetli fırtına dalgasında, bu hafta 72 saatlik bir süre boyunca yaklaşık 11.000 yıldırım düşmesi belgelendi ve 367 ayrı yangını ateşledi.

Acil Durum Ekipleri ‘Zayıfladı’, Şebeke Kesintileri Daha Fazla Sürerken Kaliforniya’da Orman Yangınları Kıpırdadı

En az iki düzine hızlı hareket eden orman yangını, Kuzey Kaliforniya’daki binlerce insanı, rekor kıran sıcaklıkların ikinci haftasında Çarşamba günü evlerinden kaçmaya zorladı.

San Francisco Körfez Bölgesi, Wildfires Rage Gibi Dünyanın En Kötü Hava Kalitesine Sahip

Geçmişte DEW’lerin büyük ölçekte nasıl konuşlandırıldığını bilmeyenler için, bu konuyu yeterince tavsiye edemem:

Kuleler Nereye Gitti? 11 Eylül’de Yönlendirilmiş Enerji Teknolojisinin Kanıtı

11 Eylül’de, büyük ölçüde erimiş TEK bir dosya dolabı buldular. BİR. Ve yine de, birden fazla kağıt görüntüsü çöplük caddenin karşısında görülebilir. Arabalar gördük erimiş merkez üssünden bir mil uzakta, yapraklarını tutan ağaçların yanında.

Şimdi, son Kaliforniya yangınlarının bazı görüntülerini izleyin. Tarif ettiğim bir şey görüyor musun? Yapraklı ağaçların yanında erimiş arabalar?

Bu spekülasyonu sorumsuz olmakla alay edip reddedenler için, jeomühendislik faaliyetinin birden fazla dünya hükümeti tarafından geliştirilmesi ve yaygın bir şekilde benimsenmesinden kaynaklanan olası zararlı etkileri görmezden gelmenin fevkalade bir şey olduğunu kabul ediyorum. Daha sorumsuz.

““Ucube” ısı dalgaları, şimşek fırtınaları ve orman yangınları Kaliforniya’da yıkıma neden olurken, 2017/18 yangınlarının birçok Direkt Enerji Silahı (DEW) işaretine sahip olduğunu unutmayın. Bu son yangınların ardındaki tuhaf koşullar, benzer şekilde silahlanmış bir olaya bakıyor olabileceğimizi gösteriyor.” üzerine 16 yorum

1. Niğde merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-08-2020 22:32:51

2. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, saolun 08-09-2020 04:19:05

3. Çankırı merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 09-09-2020 13:15:15

4. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 18-09-2020 02:10:58

5. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam web siten gerçekten çok iyi, teşekkürler 07-10-2020 19:36:29

Yorum yapın