Uçurumdayız, bitmedi, henüz değil

İşlerin iki yoldan biriyle gideceği bir noktaya ve tarihimize girdik. Eminim çoğunuz bu savaşın kaybeden tarafında olduğumuz konusunda hemfikirsinizdir. Diğer her şeyde olduğu gibi, karanlıkta bir dualite ve bir ışık vardır, onların kötülükleriyle, yanlış bilgileriyle, bölücü stratejilerle savaşmak için yapabileceğimiz şeyler var, bize birbirimizle savaşan ve dışarıdaki dünyadan korkan iki meşgul vermek. Bu yüzden, Reddit uygulamasında birbirimizin yorumları için burada bir daire şeklinde oturmak yerine, bilgiyi, duymam gerekenlere yaymaya çalışmalıyız, temelde ana akım medyanın yaptığı şeyi yapıyor, ancak gerçek iyi niyet ve şeffaflıkla. Bir toplum olarak, sanki orada olduğumuzu hissettiğimizi söylediğimde, sanki insanlar uyanmaya başlıyor gibi hissettiğim tek kişi ben değilim ve sonra bir şekilde biri düğmeyi attı ve hepsi daha önce olduğundan daha derin uykuya daldı. Birkaç şey gördüm, insanların üzerlerinde gerçekler bulunan el ilanları bastırıp çıkardıklarıydı, ancak gerçekten de Walgreens’e gittiğinizde olduğu gibi, tüm propagandalarının onları yaymaya başladığına dair bir işaretiniz var insanların görmesi ve okuması için halka açık yerlerde. Tamam, duracağım yer burası biraz sarhoşum, konuşmaya başlıyorum ama eminim ki daha fazla insan benimle hemfikir, bir sonraki kısım ağ kurma.

Gönderen … baconflavoredorgasm
[comments]

“Uçurumdayız, bitmedi, henüz değil” üzerine 17 yorum

1. Trabzon dan kimler var. Uçurumdayız, bitmedi, henüz değil . Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 41

2. Iğdır merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-12-2020 15:03:54

3. Bu konu : ” Uçurumdayız, bitmedi, henüz değil ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim hayran edici, saolun , – 455

4. Mersin dan kimler var. Uçurumdayız, bitmedi, henüz değil . Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 114

5. Bu konu : ” Uçurumdayız, bitmedi, henüz değil ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden mükemmel, sağolun , banu – 269

6. Kars dan kimler var. Uçurumdayız, bitmedi, henüz değil . Merhabalar siten inanılmaz hayran edici, saolun , banu – 477

7. Samsun dan kimler var. Uçurumdayız, bitmedi, henüz değil . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 25

8. Zonguldak merkezden ben Aylin. Slm siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 17-01-2021 13:45:57

9. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2021 21:59:53

10. Bu konu : ” Uçurumdayız, bitmedi, henüz değil ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 311

11. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Mrb web siten valla güzel, face de paylaştım 28-01-2021 23:31:30

12. Rize dan kimler var. Uçurumdayız, bitmedi, henüz değil . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 181

13. Bolu merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım 03-02-2021 10:17:27

14. Bolu merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-02-2021 03:03:12

15. Bilecik dan kimler var. Uçurumdayız, bitmedi, henüz değil . Merhaba paylaşımınız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 368

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link