Norman Bergrun, Satürn’ün Voyager 1 ve 2 görevleri sırasında uzayda bulunan elektromanyetik araçlar hakkında her şeyi anlattı ve kitapta görevden fotoğraflara yer verdi (1980’lerde yazılmış)

1980’de bunun hakkında yazdı ve bugün gördüğümüz aynı fenomenden bahsetti; El sanatlarının şekillerini görene kadar inanmadım.

Bu çok saygı duyulan bir adamdı ve aslında katkıları oldu.

https://podcast.sjrdesign.net/files/070_RingmakersOfSaturn.pdf

Bu konuda bizim de bir bok yapamayacağımızı açıklıyor ve biz onların kaltağıyız.

61 Comments

1. Karaman dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran edici, saolun , mehmet – 476

2. Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 204

3. Merhabalar web siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Edirne dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Merhabalar paylaşımınız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 375

5. Burdur merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, saolun 29-06-2021 11:51:35

6. Ağrı merkezden ben hatice. Selamlar sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2021 12:35:29

7. Tunceli merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 18:20:53

8. Manisa dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Merhabalar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun , memo – 231

9. Selam paylaşımın gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

10. Iğdır merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 17-07-2021 14:42:42

11. Batman dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Selamlar sayfanız inan ki hayran edici, face de paylaştım , ali – 457

12. Çankırı merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımın inanki hayran bıraktı, saolun 22-07-2021 10:55:21

13. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

14. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten inanki hoşuma gitti, saolun 01-08-2021 00:27:45

15. Sivas dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Selam sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 112

16. Adıyaman dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 355

17. Antalya dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Slm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 320

18. Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 178

19. Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, saolun , Hasan – 206

20. selamun aleyküm paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Trabzon dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Merhaba sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , – 431

22. Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla hayran edici, sağolun , ali – 239

23. Balıkesir dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 220

24. Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. Slm paylaşımın valla hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 219

25. Sakarya merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 24-08-2021 23:15:12

26. Yozgat dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . selam arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, face de paylaştım , emin – 335

27. Iğdır dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 373

28. Düzce merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten valla iyi, teşekkürler 25-08-2021 16:55:45

29. Denizli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, sağolun 25-08-2021 22:29:46

30. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran edici, sağolun

31. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

32. Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. Selam web siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 296

33. Merhaba herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Merhaba sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 466

36. Erzurum merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 27-08-2021 08:40:14

37. Mardin merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, şukuladım 30-08-2021 20:07:56

38. Zonguldak merkezden ben . Selamlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 19:46:50

39. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

40. Gümüşhane dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Merhaba web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 210

41. Bolu dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, şukuladım , ahmet – 236

42. Elazığ merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 04-09-2021 07:57:09

43. Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 83

44. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-09-2021 08:10:44

45. Gaziantep dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 57

46. Adıyaman merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 12-09-2021 08:08:19

47. Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 468

48. Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 499

49. Elazığ dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Selam sayfa valla hoşuma gitti, tebrikler , – 487

50. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

51. Siirt merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım 16-09-2021 07:55:04

52. Ağrı dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Mrb paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 86

53. Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki güzel, saolun , emin – 45

54. Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 31

55. Bu konu : ” UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 26

56. Kahramanmaraş dan kimler var. UFO fenomeninden 41 yıl önce eski bir NASA bilim adamı tarafından bahsedilmişti. . Merhaba siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler , ahmet – 127

Write A Comment