UFO Romanya, Bükreş

Merhaba beyler !

Arkadaşımla eve gidiyordum ve sabah 4’dü ve ona ilk başta bir yıldız olduğunu düşündüğüm o garip ışığı gösterdim ama o noktada hiç böyle parlak bir ışık görmedim o eve gidelim sadece bir yıldız olduğunu söyledi ve yavaşça hareket etmeye başladığını söyledikten sonra ona tekrar gökyüzüne bakmasını ve ışığın tekrar durmasını söyledim ve 2-3 saniye başımızın üzerinden hareket etmeye başladıktan sonra yolunu izlediğini görebiliyorsunuz. düz bir çizgi

Onları akışa yükleyeceğim, böylece görebilirsiniz:

BÖLÜM 1 : https://streamable.com/sriyrb

BÖLÜM 2 : https://streamable.com/ibzvcg

Nesne herhangi bir ses çıkarmıyordu, arka plandaki vızıltı sesi futbol stadyumundan geliyordu.

… Miculmao tarafından gönderildi
[comments]

“UFO Romanya, Bükreş” üzerine 38 yorum

1. Denizli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-07-2020 20:54:36

2. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım 27-07-2020 21:18:09

3. Malatya merkezden ben mehmet. Slm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-07-2020 13:05:56

4. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 28-07-2020 20:50:39

5. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa inan ki çok iyi, şukuladım 30-07-2020 03:20:11

6. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 31-08-2020 04:34:26

7. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-09-2020 11:46:18

8. Bu konu : ” UFO Romanya, Bükreş ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 258

9. Konya dan kimler var. UFO Romanya, Bükreş . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 45

Yorum yapın