UFO videoya yakalandı

Herkese merhaba, bu UFO birkaç ay önce benim tarafımdan çekildi.

UFO diyorum çünkü açıkça tanımlayamıyorum. Kesinlikle uçak veya Drone yok çünkü çok yüksek.

Küçük bir yıldız noktası gibi düşünün. Genelde gökyüzünde bu tür noktaların hareket ettiğini görüyorum ve her zaman ne olabileceğini merak ettim. Bir keresinde bunun bir uydu olabileceğini veya ISS’nin hareket ettiğini duymuştum. Bu yüzden bu noktalardan birini çekmeye karar verdim. Kötü kalite için özür dilerim, görmem beklenmiyordu.

https://youtu.be/wRR6h52VNIk

gönderen … enderbey
[comments]

“UFO videoya yakalandı” üzerine 8 yorum

1. Erzurum dan kimler var. UFO videoya yakalandı . Slm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 459

2. Osmaniye merkezden ben emin. Slm web siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 18:53:58

3. Bu konu : ” UFO videoya yakalandı ” çok güzel. Slm sayfa yeminle çok iyi, sağolun , doruk – 165

4. Aydın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 22:29:20

5. Erzincan dan kimler var. UFO videoya yakalandı . Merhaba siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 167

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link