warp drive’lı uçan daireler, 5 komşu uçak türü ve yabancı tür var. Büyümemizi izlediler ve gelişimimizin önüne geçmemeye çalıştılar. Gezegenin hayatını atom bombalarıyla yok etme olanağını bulmaya başladığımızda dahil olmaya başladılar.

Pilotların UAP’leri veya UFO’ları vurmaya çalıştığına dair raporlar olduğundan, pilotları kene tac yardımcı drone ile kandırırlar. Onlara saldırmamamız gerektiğini gösteren bir tür esneme hareketi. Bir kedinin size zarar vermeye çalışması gibi, eğer normalseniz, büyük ihtimalle kediyi bir odaya kilitlersiniz ve daha iyi bir davranış görürseniz, onu sevebilir veya ona yiyecek verebilirsiniz.

Temmuz raporunda, UFO’lar hakkında daha kaliteli videolar aldığımızı ve belki onlarla iletişim kurma girişiminin başladığını düşünüyorum. Her şey yukarıda çok gizli olduğu gibi koyulabilir ve 10 garip videoyla da kaybolabilir ve işte bu kadar ..

Düşüncesi olan var mı? The Phenomenon (2020) filmini gören var mı?

Author

24 Comments

1. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

2. Hakkari dan kimler var. UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] . Merhaba paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 437

3. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun , Gürbüz – 210

4. Hakkari merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 17-05-2021 04:23:04

5. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-05-2021 07:02:14

6. Bu konu : ” UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] ” çok güzel. Selam paylaşım valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 353

7. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 21-05-2021 11:35:10

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 228

9. Bartın merkezden ben ali. Merhaba web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler 01-06-2021 14:47:22

10. Karabük dan kimler var. UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] . Selam sayfa cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 428

11. Bu konu : ” UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha güzel, face de paylaştım , Aylin – 3

12. Bu konu : ” UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , – 27

13. Bu konu : ” UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 425

14. Bu konu : ” UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] ” çok güzel. Selam sayfan inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 442

15. Kırıkkale dan kimler var. UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] . selam arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , – 162

16. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, saolun

17. Kayseri dan kimler var. UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] . Merhaba siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 296

18. Bu konu : ” UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki dikkat çekici, saolun , emin – 37

19. Bu konu : ” UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 395

20. Malatya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 15-07-2021 10:00:26

21. Bu konu : ” UFO’lar UAP’ler Yabancılar – Temmuz Ayı Amerikan Raporu [The Phenomenon (2020)] ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler , ali – 477

22. İzmir merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 27-07-2021 00:10:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link