Neil Degrasse Tyson’ın Rogan’da, onların var olduklarını önermenin gülünç olduğunu gösteren kliplerini gördüm.

Televizyon programlarında vs. başka fizikçileri, astrofizikçileri vs. hemen hemen aynı tepkiyle gördüm.

Bu PsyOp’un bir parçası mı?

Yoksa bilimdeki mevcut dogmatizmin bir yansıması mı?

Gerçek olup olmadıklarını bilmiyorum ama bilimin altında yatan ilkenin bu olması gerektiği için açık fikirli ilk kişi bir bilim insanı olacak gibi görünüyor.

…natiboken tarafından gönderildi
[comments]

Author

30 Comments

1. Kilis merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-06-2021 11:00:56

2. Yozgat merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 08-06-2021 12:53:44

3. Denizli merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-06-2021 14:15:19

4. Bu konu : ” UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 467

5. Osmaniye dan kimler var. UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. . Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 345

6. Merhaba herkese siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

7. Bartın dan kimler var. UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , – 278

8. Selam herkese web siten inan ki çok iyi, face de paylaştım

9. Nevşehir dan kimler var. UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sağolun , ahmet – 324

10. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

11. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Rize merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın inanki dikkat çekici, sağolun 03-07-2021 08:08:37

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 255

14. Merhaba siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

15. Aksaray dan kimler var. UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. . Mrb web siten yeminle mükemmel, şukuladım , ahmet – 76

16. Şanlıurfa dan kimler var. UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. . Selam bu web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler , banu – 122

17. Artvin merkezden ben memo. Slm web siten valla çok iyi, face de paylaştım 19-07-2021 21:22:04

18. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. . Selam paylaşımın inanki hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 207

19. Amasya dan kimler var. UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. . Selam siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 482

20. Osmaniye dan kimler var. UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. . selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, face de paylaştım , ali – 20

21. Bu konu : ” UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 101

22. Adıyaman dan kimler var. UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. . Selamlar paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 401

23. Bu konu : ” UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 294

24. Adana merkezden ben Aylin. Merhabalar siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-09-2021 20:58:04

25. Manisa dan kimler var. UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. . selamun aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 176

26. Bu konu : ” UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 405

27. Aydın dan kimler var. UFO’lar ve bilim adamları tarafından büyük üniversitelerde vb. . Merhabalar web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım , emin – 478

28. Amasya merkezden ben banu. Selamlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-09-2021 03:33:37

29. Çanakkale merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, linkedinde paylaştım 14-09-2021 17:30:48

Write A Comment