George Floyd davası başlamak üzere. Olayın meydana geldiği Minneapolis’te kurulmuş özerk bir bölge zaten var.

Duruşma ilerledikçe, işlerin kızışmasını bekliyorum. Belki de duruşmanın ortasında başka bir yüksek profilli polis olayı olur ve ardından Chauvin suçlamalardan birinden beraat eder.

Fırtınadan önceki sakinlik gibi. 2020 kadar kötü olacağını sanmıyorum ama bir şeyler geliyor.

Ne yazık ki, 6 Ocak olayını kınamak için ayaklanma tezahüratına ara veren uyanık kalabalığın tümü, siyasi şiddeti neşelendirmeye ve rasyonelleştirmeye geri dönecek.

Minneapolis en azından ayaklanmalara mahkum görünüyor. Ama hey, belki bu gungrabberleri biraz daha uzak tutar.

Author

11 Comments

1. Niğde merkezden ben emin. Selam herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-03-2021 04:38:00

2. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan inan ki hayran edici, face de paylaştım 29-03-2021 04:55:46

3. Van merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız vallaha güzel, facebookta paylaştım 29-03-2021 05:17:33

4. Bu konu : ” Ufukta daha fazla isyan olduğunu başka kim düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 318

5. Osmaniye dan kimler var. Ufukta daha fazla isyan olduğunu başka kim düşünüyor? . Selam bu web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , gaye – 201

6. Eskişehir merkezden ben doruk. Mrb siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 06:18:30

7. Merhaba herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

8. Zonguldak dan kimler var. Ufukta daha fazla isyan olduğunu başka kim düşünüyor? . Selamın aleyküm sayfa inan ki çok iyi, saolun , mehmet – 307

9. Şanlıurfa dan kimler var. Ufukta daha fazla isyan olduğunu başka kim düşünüyor? . selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 75

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link