Bunun bir komplo olmadığını biliyorum ama sadece insanların ne düşündüğünü bilmek istiyorum ve başka nereye yollayacağımı bilmiyorum, Peki siz beyler son zamanlarda Ukrayna sınırında Rus askerleri ve zırhlarının toplanmasıyla bir şey olacağını düşünüyor musunuz?

… VoldemortVarys tarafından gönderildi
[comments]

16 Comments

1. Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 128

2. Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Ukrayna. . Mrb siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 474

4. Bilecik dan kimler var. Ukrayna. . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 349

5. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

6. Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok güzel, tebrikler , doruk – 214

7. Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi güzel, şukuladım , ziya – 90

8. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 21-04-2021 12:43:16

9. Elazığ merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun 21-04-2021 12:44:30

10. Kayseri dan kimler var. Ukrayna. . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 430

11. Düzce merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 23-04-2021 03:11:15

12. Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 164

13. Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 304

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link