Bunun bir komplo olmadığını biliyorum ama sadece insanların ne düşündüğünü bilmek istiyorum ve başka nereye yollayacağımı bilmiyorum, Peki siz beyler son zamanlarda Ukrayna sınırında Rus askerleri ve zırhlarının toplanmasıyla bir şey olacağını düşünüyor musunuz?

… VoldemortVarys tarafından gönderildi
[comments]

41 Comments

1. Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 128

2. Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Ukrayna. . Mrb siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 474

4. Bilecik dan kimler var. Ukrayna. . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 349

5. Merhaba sayfan gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

6. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

7. Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok güzel, tebrikler , doruk – 214

8. Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi güzel, şukuladım , ziya – 90

9. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 21-04-2021 12:43:16

10. Elazığ merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun 21-04-2021 12:44:30

11. Kayseri dan kimler var. Ukrayna. . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 430

12. selamun aleyküm sayfan inanılmaz mükemmel, saolun

13. Düzce merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 23-04-2021 03:11:15

14. Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 164

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 304

16. Kırklareli dan kimler var. Ukrayna. . Selam herkese web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım , gaye – 269

17. Tokat dan kimler var. Ukrayna. . Merhaba sayfa cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 157

18. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

19. Çorum merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 09-05-2021 07:02:23

20. Hakkari merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-05-2021 23:28:19

21. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Ukrayna. . Slm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 170

22. Diyarbakır dan kimler var. Ukrayna. . Merhaba sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 497

23. Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 385

24. Sivas dan kimler var. Ukrayna. . Slm sayfa inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 296

25. Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden çok iyi, face de paylaştım , gaye – 373

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 109

27. Bolu dan kimler var. Ukrayna. . Slm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 291

28. Merhaba siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

29. merhaba arkadaşlar sayfan cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

30. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın inanki hayran edici, sağolun 18-06-2021 05:07:42

31. Siirt merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın inan ki mükemmel, şukuladım 18-06-2021 08:03:27

32. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

33. Giresun dan kimler var. Ukrayna. . Merhaba herkese web siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler , Hasan – 36

34. Mersin merkezden ben emin. Selam herkese siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım 08-07-2021 17:42:53

35. Samsun dan kimler var. Ukrayna. . Selamlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 314

36. Ağrı dan kimler var. Ukrayna. . Slm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler , Aylin – 390

37. Bu konu : ” Ukrayna. ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 157

38. Erzurum merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan valla hayran bıraktı, face de paylaştım 16-07-2021 05:15:48

39. Erzurum merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, saolun 18-07-2021 08:32:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link