Merhaba özgür düşünürler. Bu denizaltında hiç görmediğime şaşırdığım bir şey, bir polis grevi tartışması. Medya, Büyük Teknoloji, Aşırı Sol, vb. Polise karşı toplanırken, polisin Amerikalılara polisiz bir toplumun nasıl görüneceğini göstermesinin en etkili yolu birkaç hafta işe gelmemek olmazdı. ?

Birisi polis yanlısı olsun ya da olmasın, bu, sonuca bağlı olarak tartışmayı oldukça hızlı bir şekilde çözecektir. Düşüncelerinizle ilgileniyorsunuz!

7 Comments

1. Amasya merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 23-04-2021 04:00:23

2. Karaman dan kimler var. Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? . Mrb web siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 85

3. Sakarya dan kimler var. Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 498

4. Bu konu : ” Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 455

5. Aydın merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız harbiden güzel, facebookta paylaştım 24-04-2021 18:39:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link