Merhaba özgür düşünürler. Bu denizaltında hiç görmediğime şaşırdığım bir şey, bir polis grevi tartışması. Medya, Büyük Teknoloji, Aşırı Sol, vb. Polise karşı toplanırken, polisin Amerikalılara polisiz bir toplumun nasıl görüneceğini göstermesinin en etkili yolu birkaç hafta işe gelmemek olmazdı. ?

Birisi polis yanlısı olsun ya da olmasın, bu, sonuca bağlı olarak tartışmayı oldukça hızlı bir şekilde çözecektir. Düşüncelerinizle ilgileniyorsunuz!

33 Comments

1. Amasya merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 23-04-2021 04:00:23

2. Karaman dan kimler var. Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? . Mrb web siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 85

3. Sakarya dan kimler var. Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 498

4. Bu konu : ” Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 455

5. Aydın merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız harbiden güzel, facebookta paylaştım 24-04-2021 18:39:54

6. Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 316

8. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 06-05-2021 21:57:21

9. Bayburt dan kimler var. Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? . Selam herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 442

10. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? . Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 407

11. Bu konu : ” Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 253

12. Burdur dan kimler var. Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? . Selamlar siten ciddiyim güzel, saolun , Hasan – 17

13. Sinop dan kimler var. Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? . Mrb web siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , – 35

14. Samsun dan kimler var. Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? . selamun aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 344

15. Siirt merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun 06-06-2021 23:12:29

16. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, tebrikler

17. Hakkari merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2021 21:35:40

18. Bilecik merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-06-2021 07:22:12

19. Selam sayfan yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 443

21. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 20:12:01

22. Bayburt merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-07-2021 10:51:10

23. Bu konu : ” Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 242

24. Bayburt dan kimler var. Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 499

25. Slm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

26. Bu konu : ” Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 13

27. Bu konu : ” Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , hatice – 340

28. Mrb web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 81

30. Tunceli dan kimler var. Ülke çapında Polis Grevi ne zaman? . Merhaba paylaşımınız inan ki iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 488

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link