Başvuru Beyanı:

Devlet Başkanı Donald Trump Çarşamba günü CNBC’ye verdiği demeçte, Çin’den gelen ve bu ülkede dokuz kişiyi öldüren ve yaklaşık 500 kişiyi hasta eden koronavirüs hakkında gelen bilgilere güvendiğini söyledi.

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri Salı günü Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk vakayı doğruladı.

Trump, “Tamamen kontrol altındayız” dedi. “Squawk Kutusu” yardımcı ev sahibi Joe Kernen İsviçre’nin Davos kentindeki Dünya Ekonomik Forumu’ndan bir röportajda. “Çin’den gelen bir kişi. Kontrol altına aldık. Çok iyi olacak. “

******************HUZUR İÇİNDE YATSIN*******************

Author

63 Comments

1. Ordu merkezden ben Emine. Slm siteniz yeminle dikkatimi çekti, saolun 16-09-2020 07:23:04

2. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

3. Selamlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

4. Sakarya merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 09:22:45

5. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

6. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 13:12:55

7. Mrb web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

8. merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler

9. Tokat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 04-10-2020 10:02:08

10. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 461

11. Aksaray merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:24:31

12. Merhaba sayfa ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

13. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 185

14. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , – 275

15. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Çankırı merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-11-2020 05:50:36

17. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

18. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 17

19. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok güzel, teşekkürler , memo – 493

20. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 06-12-2020 14:09:48

21. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

22. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım yeminle dikkat çekici, saolun 24-12-2020 23:53:29

23. Erzurum dan kimler var. Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 397

24. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 278

25. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 294

26. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Selam siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 451

27. Gürbüz Reply

Slm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

28. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle hayran edici, sağolun , ahmet – 365

29. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Slm siten valla güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 115

30. Gaziantep merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-01-2021 14:17:15

31. Düzce merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-01-2021 12:40:41

32. Muş merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 20-01-2021 13:36:48

33. Bitlis merkezden ben doruk. Slm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 30-01-2021 23:11:48

34. Şırnak merkezden ben hatice. Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-02-2021 02:28:56

35. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 00:09:52

36. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi vallaha mükemmel, saolun 09-02-2021 08:32:03

37. Ardahan dan kimler var. Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ . Merhabalar web siteniz cidden dikkat çekici, sağolun , hatice – 42

38. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ . Merhabalar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 138

39. Gürbüz Reply

Selam paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Trabzon dan kimler var. Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ . Merhaba herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 184

41. Karabük dan kimler var. Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ . selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, saolun , mehmet – 298

42. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, sağolun , doruk – 418

43. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 279

44. Aydın merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 11-04-2021 01:53:23

45. Adıyaman merkezden ben memo. Slm bu web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 12-04-2021 13:30:13

46. Ardahan dan kimler var. Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ . selamun aleyküm web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım , ali – 423

47. Gaziantep dan kimler var. Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ . Selam herkese sayfa yeminle iyi, teşekkürler , ziya – 39

48. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 282

49. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun

50. Isparta dan kimler var. Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ . Mrb siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , – 65

51. İstanbul merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 08:04:08

52. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden güzel, teşekkürler , ziya – 302

53. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki çok güzel, tebrikler , hatice – 257

54. Merhabalar siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

55. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 117

56. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

57. Mardin dan kimler var. Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ . Selam sayfan inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 484

58. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 440

59. Uşak merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi yeminle çok güzel, tebrikler 26-07-2021 04:10:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link