Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’

Başvuru Beyanı:

Devlet Başkanı Donald Trump Çarşamba günü CNBC’ye verdiği demeçte, Çin’den gelen ve bu ülkede dokuz kişiyi öldüren ve yaklaşık 500 kişiyi hasta eden koronavirüs hakkında gelen bilgilere güvendiğini söyledi.

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri Salı günü Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk vakayı doğruladı.

Trump, “Tamamen kontrol altındayız” dedi. “Squawk Kutusu” yardımcı ev sahibi Joe Kernen İsviçre’nin Davos kentindeki Dünya Ekonomik Forumu’ndan bir röportajda. “Çin’den gelen bir kişi. Kontrol altına aldık. Çok iyi olacak. “

******************HUZUR İÇİNDE YATSIN*******************

“Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’” üzerine 14 yorum

1. Sakarya merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 09:22:45

2. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 13:12:55

3. Tokat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 04-10-2020 10:02:08

4. Bu konu : ” Ülkelerinin Aşkına Keystone Polis DJT’si tarafından kandırılan Ölü Amerikalılar – ‘The Deplorables’ ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 461

5. Aksaray merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:24:31

Yorum yapın