Ülkemizin Kaderi Elimizde

Dolayısıyla bugünün sadece önemli bir gün değil, aynı zamanda çok önemli ve muhtemelen tarihi bir gün olduğunu söylemeye gerek yok.

Bu Ülke, yaşlı, gönülsüz ve dürüst olmak gerekirse yaptıkları pozisyonları korumaya uygun olmayan insanlar tarafından toprağa sürüldü.

Hepsinin hala karar vermelerinin tek nedeni, buna izin vermemiz. Son birkaç yılda gerçekte neler olup bittiğine dair gerçekten iyi bir fikir edinmek için yeterince görmediniz mi? Umursuyor musunuz yoksa sosyal medyada yayınlamak için bir “Oy Verdim” çıkartması mı istiyorsunuz?

Orta yaşlı neslin ayağa kalkıp harekete geçmesi gerekiyor. 25-50 olanlar seninle konuşuyorum. Bu sizin harekete geçirme çağrınızdır ve nasıl davranacağınız muhtemelen hayatınızın geri kalanını belirleyecektir.

Ülkemiz açgözlülerin ve dokunulmazlıkların ellerinde çökerken boş yere oturmayın. Tüm mürettebatı, hepimizi değil, birbirimizi yok edebilecekleri huzurevine gönderme zamanı.

Neden bu kadar çok insan, her 4 yılda bir, aynı ekip işleri yürütürken bir şeyin gerçekten değişeceği gibi bu sahte umuda sahip? Çok uzun bir görev olduğunu düşünenler için, sahile hücum eden ve bu nedenle 2.Dünya Savaşı’nı kazanan çocukları düşünün.

Bu Bizim Normandiya’mız.

“Ülkemizin Kaderi Elimizde” üzerine 38 yorum

1. Bartın dan kimler var. Ülkemizin Kaderi Elimizde . Selam sayfan harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 61

2. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, şukuladım 03-11-2020 19:42:23

3. Bu konu : ” Ülkemizin Kaderi Elimizde ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 462

4. Bu konu : ” Ülkemizin Kaderi Elimizde ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 305

5. Kırklareli dan kimler var. Ülkemizin Kaderi Elimizde . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 175

6. Kilis merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-11-2020 22:54:32

7. Erzurum dan kimler var. Ülkemizin Kaderi Elimizde . selamun aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 320

8. Çanakkale dan kimler var. Ülkemizin Kaderi Elimizde . Mrb paylaşımın cidden güzel, teşekkürler , memo – 304

9. Trabzon merkezden ben Emine. Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-11-2020 16:14:26

10. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 14-11-2020 16:15:07

11. Bu konu : ” Ülkemizin Kaderi Elimizde ” çok güzel. Mrb paylaşım valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 249

12. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım 23-11-2020 23:55:05

13. Diyarbakır dan kimler var. Ülkemizin Kaderi Elimizde . Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler , – 328

14. Bu konu : ” Ülkemizin Kaderi Elimizde ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 233

15. Bu konu : ” Ülkemizin Kaderi Elimizde ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden mükemmel, saolun , ali – 290

16. Samsun dan kimler var. Ülkemizin Kaderi Elimizde . Selam herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 346

17. Bu konu : ” Ülkemizin Kaderi Elimizde ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 336

18. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-12-2020 12:19:39

19. Aydın dan kimler var. Ülkemizin Kaderi Elimizde . Selam sayfanız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 359

20. Ardahan dan kimler var. Ülkemizin Kaderi Elimizde . Selamlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 238

21. Muğla dan kimler var. Ülkemizin Kaderi Elimizde . Selamlar paylaşımınız inanki hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 121

22. Giresun merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-01-2021 08:44:15

23. Bu konu : ” Ülkemizin Kaderi Elimizde ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 157

24. Adıyaman merkezden ben doruk. Slm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 11-01-2021 20:02:13

25. Yalova dan kimler var. Ülkemizin Kaderi Elimizde . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 490

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link