Ülkenin (Amerika’nın) nasıl patlayacağına dair pek çok teori var, ama bunu duymadım.

Ya onlar … Başkanımızın uzun kestirmesini, balıklarla yatmasını, son trene binmesini, kesip attırırsan, gerçek kelimeleri göndermek istemiyorum çünkü onlara ihtiyacım yok çocuklar lmao. Ama büyük beyazlar gibi turuncu adam üzerinde herkesle fr, destekçilerinin deli olduğunu umuyor! Ve diğer taraf daha da kötü, ama George Floyd Shit’in yapay olduğu kadar birbirimizi umursamadığımızı gördük (öfke açısından, eminim o gün birisi kesinlikle öldü). Demek istediğim, birbirimizi sevmediğimizi, sistemin yarattığı şeyleri ve insanları sevdiğimizi defalarca gösteriyoruz, Kobe, Kanye kardashians Trump, insanlar onları Steve’i kandırmaktan daha çok seviyor. sokak. Düzgün beyinleri üzmek istiyorsan umutlarını yok et … Ne düşündüğün hakkında bir fikrim yok mu? Ayrıca ifşaatlar, bazı dünya liderlerinin yaralandığını ve hayata geri döndüğünü söylüyor.

“Ülkenin (Amerika’nın) nasıl patlayacağına dair pek çok teori var, ama bunu duymadım.” üzerine 13 yorum

1. Kırşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 04:08:07

2. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 16-09-2020 10:12:53

3. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:21:27

4. Bu konu : ” Ülkenin (Amerika’nın) nasıl patlayacağına dair pek çok teori var, ama bunu duymadım. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 295

Yorum yapın