Çok fazla insan onlardan yüzlerce veya binlerce mil uzakta olan şeylerle ilgili demoralize oluyor. Bunlar kontrol edebileceğiniz şeyler değildir ve bunların farkında olmak önemli olmakla birlikte, onlar hakkında hayal kırıklığına uğramak anlamsızdır.

Bunun yerine, neyi kontrol edebileceğinize odaklanın – kendi topluluğunuz. Önce kendi hayatınızı ve sonra ailenizin hayatını düzene sokarak başlayın ve sonra mahallenize ulaşın. Tabii ki bunların sırayla yapılması gerekmez, çünkü komşularınıza ulaşmak genellikle kendi hayatınızı iyileştirir.

Mafya saldırıları veya anıtların imhası gibi travestilerin ülkenin diğer tarafında gerçekleşmesini durduramazsınız. Ama sen Yapabilmek bunların kendi memleketinizde olmasını engelleyin. Arkadaşlarınıza ve komşularınıza ulaşın ve devam eden deliliği anladıklarından emin olun. Yerel siyasete katılın veya en azından yerel liderlerinizin kim olduğunu öğrenin ve onlarla iletişime geçin.

Herkese tavsiye ettiğim bir alışkanlık, her gün yürüyüşe çıkmak ve gördüğünüz herkesle sohbet etmektir. İyi bir kardiyo ve arkadaş edinmenin harika bir yolu. Kabuktan çıkmanın ve topluluğunuzla yeniden bağlantı kurmanın en kolay yolu.

Author

74 Comments

1. Batman merkezden ben ali. Mrb sayfa valla hoşuma gitti, face de paylaştım 26-06-2020 07:18:19

2. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 27-06-2020 08:36:03

3. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

4. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

5. Merhaba herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, tebrikler

6. Diyarbakır merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 06-07-2020 10:04:53

7. Selam herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

8. Selam herkese web sitesi yeminle hayran edici, şukuladım

9. Erzurum merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 22-07-2020 18:32:18

10. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2020 21:39:29

11. Malatya merkezden ben Emine. Selam sayfan vallaha iyi, twitter da paylaştım 27-07-2020 13:36:02

12. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

13. Bayburt merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 22:03:17

14. Çorum merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2020 16:41:49

15. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 12-08-2020 22:23:56

16. Merhabalar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

17. Afyon merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 26-08-2020 09:08:59

18. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Rize merkezden ben Aylin. Selam sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 02:32:27

20. Edirne merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun 24-09-2020 16:37:54

21. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran edici, twitter da paylaştım

22. Selamlar paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Slm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

24. Merhaba herkese web siteniz valla dikkat çekici, şukuladım

25. Edirne dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . Merhaba web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 169

26. Bu konu : ” Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 387

27. Hakkari merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 05-11-2020 03:09:44

28. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, sağolun 09-11-2020 19:45:29

29. Muğla dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 323

30. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım 19-11-2020 09:35:34

31. Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

32. Bu konu : ” Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 181

33. Bu konu : ” Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki çok iyi, teşekkürler , Hasan – 487

34. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

35. Edirne dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . selamun aleyküm siten gerçekten çok iyi, teşekkürler , Aylin – 356

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 25

37. Karaman dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım , hatice – 421

38. Antalya merkezden ben hatice. Mrb web siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-12-2020 12:44:19

39. Adana merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-01-2021 19:23:44

40. Bu konu : ” Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki iyi, şukuladım , gaye – 59

41. Adana dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . Selam sayfan süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 246

42. Bursa dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , emin – 207

43. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 262

44. Edirne dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . Selam herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ali – 219

45. Karaman dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler , ali – 108

46. Düzce dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . Selamlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 14

47. Muğla merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız valla çok iyi, face de paylaştım 24-01-2021 06:25:13

48. Ardahan merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-02-2021 16:17:10

49. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Slm web siteniz cidden iyi, face de paylaştım 20-02-2021 12:58:36

50. Bu konu : ” Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha güzel, teşekkürler , memo – 13

51. Adıyaman dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 32

52. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, tebrikler

53. Selam paylaşımınız inanılmaz güzel, face de paylaştım

54. Bitlis merkezden ben ahmet. Selam paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 18:11:21

55. Kastamonu merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 09:45:07

56. Samsun merkezden ben Aylin. Slm sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 26-03-2021 23:03:47

57. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, teşekkürler 27-03-2021 10:35:50

58. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-03-2021 10:44:58

59. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, şukuladım

60. Ağrı dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 186

61. Antalya merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun 10-04-2021 20:51:19

62. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 13-04-2021 02:26:59

63. selamun aleyküm web siten valla güzel, face de paylaştım

64. Şanlıurfa dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . Slm web siteniz yeminle hayran edici, saolun , Aylin – 452

65. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. ” çok güzel. Selam siteniz inanki mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 168

66. Bu konu : ” Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 247

67. Bu konu : ” Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 70

68. Bu konu : ” Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 316

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link