Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın.

Çok fazla insan onlardan yüzlerce veya binlerce mil uzakta olan şeylerle ilgili demoralize oluyor. Bunlar kontrol edebileceğiniz şeyler değildir ve bunların farkında olmak önemli olmakla birlikte, onlar hakkında hayal kırıklığına uğramak anlamsızdır.

Bunun yerine, neyi kontrol edebileceğinize odaklanın – kendi topluluğunuz. Önce kendi hayatınızı ve sonra ailenizin hayatını düzene sokarak başlayın ve sonra mahallenize ulaşın. Tabii ki bunların sırayla yapılması gerekmez, çünkü komşularınıza ulaşmak genellikle kendi hayatınızı iyileştirir.

Mafya saldırıları veya anıtların imhası gibi travestilerin ülkenin diğer tarafında gerçekleşmesini durduramazsınız. Ama sen Yapabilmek bunların kendi memleketinizde olmasını engelleyin. Arkadaşlarınıza ve komşularınıza ulaşın ve devam eden deliliği anladıklarından emin olun. Yerel siyasete katılın veya en azından yerel liderlerinizin kim olduğunu öğrenin ve onlarla iletişime geçin.

Herkese tavsiye ettiğim bir alışkanlık, her gün yürüyüşe çıkmak ve gördüğünüz herkesle sohbet etmektir. İyi bir kardiyo ve arkadaş edinmenin harika bir yolu. Kabuktan çıkmanın ve topluluğunuzla yeniden bağlantı kurmanın en kolay yolu.

“Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın.” üzerine 28 yorum

1. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 27-06-2020 08:36:03

2. Diyarbakır merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 06-07-2020 10:04:53

3. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2020 21:39:29

4. Bayburt merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 22:03:17

5. Çorum merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2020 16:41:49

6. Batman merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 12-08-2020 22:23:56

7. Afyon merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 26-08-2020 09:08:59

8. Rize merkezden ben Aylin. Selam sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 02:32:27

9. Edirne merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun 24-09-2020 16:37:54

10. Edirne dan kimler var. Ülkenin diğer tarafı hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendi topluluğunuza odaklanmaya başlayın. . Merhaba web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 169

Yorum yapın