Daha önceki yüzyıllarda, yüzyıllar önce, örneğin köyler büyüdüğünde, kaybeden kabileler bazen kadınların kaçırıldığını ve erkeklerin ya köleliğe alındığını ya da daha sonra misillemede bulunamayacakları için zayıflamış olarak öldürüldüğünü gördüler.

Şimdi ne olacağını düşünüyorsunuz (1940 sonrası diyelim)? Bununla ilgili komplo teoriniz nedir?

29 Comments

1. Kayseri merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 17-04-2021 10:25:52

2. Artvin dan kimler var. Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? . Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 493

3. Kırklareli dan kimler var. Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 99

4. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

5. Adıyaman dan kimler var. Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 137

6. Bu konu : ” Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , ali – 284

7. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:23:16

8. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler

9. Bu konu : ” Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 324

10. İstanbul dan kimler var. Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? . Merhabalar web siten gerçekten mükemmel, teşekkürler , Hasan – 71

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 9

12. Mrb paylaşımınız yeminle güzel, linkedinde paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 408

14. Şanlıurfa dan kimler var. Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? . Selamlar siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 150

15. Balıkesir dan kimler var. Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? . Merhabalar paylaşım valla çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 253

16. Selam paylaşımın yeminle mükemmel, teşekkürler

17. Bartın dan kimler var. Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? . Merhaba bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 406

18. Gümüşhane merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, teşekkürler 23-06-2021 06:09:13

19. Merhaba paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Bu konu : ” Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm siteniz valla güzel, facebookta paylaştım , doruk – 157

21. Bu konu : ” Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 176

22. Trabzon dan kimler var. Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? . Selam paylaşım cidden mükemmel, saolun , ziya – 261

23. Merhabalar paylaşımınız harbiden mükemmel, teşekkürler

24. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

25. Bu konu : ” Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 156

26. Bu konu : ” Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten güzel, teşekkürler , ali – 368

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link