Daha önceki yüzyıllarda, yüzyıllar önce, örneğin köyler büyüdüğünde, kaybeden kabileler bazen kadınların kaçırıldığını ve erkeklerin ya köleliğe alındığını ya da daha sonra misillemede bulunamayacakları için zayıflamış olarak öldürüldüğünü gördüler.

Şimdi ne olacağını düşünüyorsunuz (1940 sonrası diyelim)? Bununla ilgili komplo teoriniz nedir?

11 Comments

1. Kayseri merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 17-04-2021 10:25:52

2. Artvin dan kimler var. Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? . Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 493

3. Kırklareli dan kimler var. Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 99

4. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

5. Adıyaman dan kimler var. Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 137

6. Bu konu : ” Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , ali – 284

7. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:23:16

8. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler

9. Bu konu : ” Ülkeniz veya halklarınız bir savaşı kaybederse, o halkların / o halkların erkeklerine ne olacağını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 324

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link