Ultimate Rabbit Hole – Aşı

Bunu yeni buldu:

Tüm tavşan deliklerini birbirine bağlayan tavşan deliğine hazır mısınız?

BUNU KONTROL EDİN:

Çoğunuzun duyduğu gibi Moderna aşı gelişiminin 3. ve son aşamasındadır. İşte çoğunuzun bilmediği bir şey, tahmin edin Moderna’nın ilk CEO’su kim? Bill Gates’ten başkası olmayan bir oda arkadaşı olan Anthony Fauci adında bir Cornell mezunu. Dikkat ediyor musun? Bill Gates, RFID’yi (Radyo frekansı tanımlama) tasarladı ve US2006257852 altında patentledi. Henüz uyanık mısın? Şimdi tavşan deliğinden aşağı inelim. Moderna, Almanya’da IG Farben adıyla başlayan bir ilaç şirketidir. IG Farben, Holokost sırasında milyonları öldürmek için kullanılan birincil gaz olan Zyklon-B’nin seri üretimi ile ünlüdür. Almanya düştükten sonra IG Farben dağıtıldı ve bir Nazi tarafından varlıklarını sattı, tahmin ettiniz, George Soros. Soros şirketi Moderna olarak yeniden adlandırdı. Ve ölene kadar Moderna’nın ana hissedarı kimdi? Jeffrey Epstein. Moderna’daki rolü, servetini yaptığı ve bağlantılarını kurduğu yerdir. Batmasına izin ver.

“Ultimate Rabbit Hole – Aşı” üzerine 20 yorum

1. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-08-2020 16:54:37

2. Nevşehir merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 23-08-2020 02:06:03

3. Siirt merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 09-09-2020 13:19:00

4. Amasya merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 16:28:55

5. Mardin merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 02:39:54

6. Bilecik merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 11:23:02

7. Kars merkezden ben banu. Selamlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 21-10-2020 04:41:12

Yorum yapın