Kategoriler
Genel

"Ulusal güvenlik" bir komployu sürdürmek için bir rehber olarak uygulanabilir

"Yalan ne kadar büyük olursa, o kadar kolay inanılır."

En yüksek yönetişim düzeyindeki bir suç unsuru bir acımasızlık yapsaydı, ulusal güvenlik onların kalkanı olurdu. Bilgilerin sınıflandırılması bir örtü görevi görecektir. Bu gambit.

Farklı bir sektördeki iyi aktörler bunu ortaya çıkarsalar bile, gerçek açığa çıkmazdı. Çünkü gerçek ulusun güvenliği için bir tehdit haline gelmiştir. Gerçeğin ortaya çıkması halinde bir ulus algısı parçalanacaktı. İnsanlar isyan eder ve kafalar yuvarlanırdı. Öyle bir çöküşü tehdit edecek derecede ekonomik çalkantılar olacaktır.

Güçlü kurumlardan daha fazla şeffaflık olmadan, küreselleşmenin bir sonraki aşamasını uygulamak için gerçek bir ulusa karşı silahlandırılabilir. Şeytanla uzlaşan herkes yanacak.

Gönderen … Red-Vagabond
[Bağlantı] [Yorum]

“"Ulusal güvenlik" bir komployu sürdürmek için bir rehber olarak uygulanabilir” için 18 yanıt

Adana merkezden ben banu. Selamlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-02-2020 12:59:13

Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 29-02-2020 00:00:10

Aksaray merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 07-03-2020 00:44:09

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-03-2020 12:21:34

Elazığ merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-03-2020 16:42:30

Çorum merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-03-2020 07:18:39

Amasya merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-03-2020 12:58:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir