Trump, ’20 Mayıs’ında, elektrik şebekesi ekipmanımızı yabancı müdahalelerden korumaya yardımcı olmak için bir EO imzaladı. Dün, Biden EO’nun bizi bir saldırıya karşı savunmasız bıraktığını askıya aldı. Bize gerekli araçları sağlayan sistemleri korumanın partizan bir mesele olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu.

HT – anonpatriotq

Trump’ın Yürütme Emri

Biden’ın Yönetici Emri

Author

24 Comments

1. Afyon merkezden ben hatice. Slm web siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 23-01-2021 13:36:33

2. Mrb sayfa valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ulusal Güvenlik partizan bir konudur .. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 38

4. Selam paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

5. Malatya dan kimler var. Ulusal Güvenlik partizan bir konudur .. . Merhabalar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 474

6. Bingöl dan kimler var. Ulusal Güvenlik partizan bir konudur .. . selam arkadaşlar siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , ali – 316

7. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

9. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler

10. Erzurum merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-02-2021 02:32:12

11. Çorum dan kimler var. Ulusal Güvenlik partizan bir konudur .. . Merhaba herkese sayfan inanki çok güzel, teşekkürler , ahmet – 490

12. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun 03-02-2021 01:40:14

13. Bu konu : ” Ulusal Güvenlik partizan bir konudur .. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim iyi, tebrikler , emin – 51

14. Elazığ dan kimler var. Ulusal Güvenlik partizan bir konudur .. . Merhaba web siteniz inan ki iyi, teşekkürler , doruk – 225

15. Eskişehir dan kimler var. Ulusal Güvenlik partizan bir konudur .. . Slm web sitesi harbiden çok iyi, sağolun , gaye – 76

16. Bartın dan kimler var. Ulusal Güvenlik partizan bir konudur .. . Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, şukuladım , ahmet – 295

17. Bu konu : ” Ulusal Güvenlik partizan bir konudur .. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, tebrikler , hatice – 262

18. Giresun merkezden ben ahmet. Mrb siten inanılmaz iyi, şukuladım 07-03-2021 03:39:33

19. Gümüşhane dan kimler var. Ulusal Güvenlik partizan bir konudur .. . Slm web siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 406

20. Bu konu : ” Ulusal Güvenlik partizan bir konudur .. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 33

21. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 21-03-2021 16:02:08

22. Manisa dan kimler var. Ulusal Güvenlik partizan bir konudur .. . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 377

23. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link