Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı

Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı

Bir aşı uzmanı / geliştiricisi, yeni aşıların vücudun doğal bağışıklık savunmasını nasıl zayıflattığını ve bizi gelecekteki mutasyonlara daha da duyarlı hale getirdiğini açıklamak için kayda geçiyor. Bu uzmanlar, bu hızlı mutasyona uğramış virüsün yayılmasını önlemede aşılamanın etkinliği konusunda açıkça bir fikir birliği olmadığına göre, sağlıklı bilimsel tartışmalara girmeleri için bir platform verilmesi yerine neden YouTube kanallarına sınırlandırılıyor? Adamın bir tartışmada Fauci’yi üstlenmesini görmek isterdim, ancak bu röportaj bana bilmem gereken her şeyi anlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ZJZxiNxYLpc&t=2128s

This Post Has 17 Comments

1. mehmet

Hatay merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 20:16:04

2. ali

selamun aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, tebrikler

3. ziya

Selam herkese sayfanız gerçekten hayran edici, face de paylaştım

4. ahmet

Mrb sayfan gerçekten çok iyi, face de paylaştım

5. memo

Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. Slm siteniz inanki güzel, face de paylaştım , memo – 328

6. Aylin

Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 217

7. gaye

Çorum merkezden ben gaye. Slm paylaşım inanki hayran bıraktı, sağolun 16-03-2021 18:07:25

8. elif yılmaz

Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

9. emin

Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , emin – 435

10. gaye

Bartın merkezden ben gaye. Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-03-2021 03:48:44

11. elif yılmaz

Selamlar sayfa vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

12. banu

Ankara dan kimler var. Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, teşekkürler , banu – 227

13. elif yılmaz

selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler

14. elif yılmaz

Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 286

15. memo

Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 28

16. ziya

Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, saolun

17. Anonim

Karaman merkezden ben . Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, saolun 04-04-2021 19:44:04

Bir cevap yazın