Bir aşı uzmanı / geliştiricisi, yeni aşıların vücudun doğal bağışıklık savunmasını nasıl zayıflattığını ve bizi gelecekteki mutasyonlara daha da duyarlı hale getirdiğini açıklamak için kayda geçiyor. Bu uzmanlar, bu hızlı mutasyona uğramış virüsün yayılmasını önlemede aşılamanın etkinliği konusunda açıkça bir fikir birliği olmadığına göre, sağlıklı bilimsel tartışmalara girmeleri için bir platform verilmesi yerine neden YouTube kanallarına sınırlandırılıyor? Adamın bir tartışmada Fauci’yi üstlenmesini görmek isterdim, ancak bu röportaj bana bilmem gereken her şeyi anlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ZJZxiNxYLpc&t=2128s

Author

29 Comments

1. Hatay merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 20:16:04

2. selamun aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, tebrikler

3. Selam herkese sayfanız gerçekten hayran edici, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. Slm siteniz inanki güzel, face de paylaştım , memo – 328

5. Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 217

6. Çorum merkezden ben gaye. Slm paylaşım inanki hayran bıraktı, sağolun 16-03-2021 18:07:25

7. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , emin – 435

9. Bartın merkezden ben gaye. Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-03-2021 03:48:44

10. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

11. Ankara dan kimler var. Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, teşekkürler , banu – 227

12. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 286

14. Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 28

15. Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, saolun

16. Karaman merkezden ben . Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, saolun 04-04-2021 19:44:04

17. Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 97

18. Burdur dan kimler var. Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı . Slm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 452

19. Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 262

20. Selam herkese siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 83

22. Kars merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 08-05-2021 16:00:29

23. Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. Selam sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 481

24. Hakkari dan kimler var. Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı . Merhabalar sayfan valla çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 72

25. Bu konu : ” Uluslararası düzeyde tanınan aşı geliştiricisi Geert Vanden Bossche, PhD, COVID-19’a karşı toplu aşılar uygulamanın feci tehlikeleri konusunda uyardı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 400

26. İstanbul merkezden ben emin. Merhaba paylaşım inan ki mükemmel, saolun 08-06-2021 05:27:09

27. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 09-06-2021 12:17:46

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link